11/05/2017

„Artistry Signature Color Brow Kit“ rinkinys antakiams*


Labas vakaras, mielieji. Šiandien kiek liūdžiu, nes teko atsisveikinti su automobiliu, kuris jau kurį laiką stovėjo aikštelėje. Gaila todėl, kad su juo važiavome į vestuves. Dabar jau turime kitą automobilį, kuris nėra toks geras kaip senasis... Jam vis kas nors nutinka, vis kvailioja elektronika. Na, bet savaitgali namo gyventojų talka todėl jau buvo metas atlaisvinti aikštelę. O šiandien dar noriu papasakoti apie Artistry antakių šešėlius, kuriuos turiu jau pakankamai ilgą laiką, ir man truputi gėda, kad dar nepaskelbiau savo nuomonės apie juos.
„Artistry Signature Color Brow Kit“ rinkinys antakiams. Šį sezoną dominuos išskirtiniai, tačiau ne dirbtinai atrodantys antakiai. Todėl jiems paryškinti idealiai tiks du natūralūs šešėlių atspalviai ir vaškas, kuris užtikrins, kad antakiai išliks tvarkingi visą dieną. Į šį patogų ir kompaktišką rinkinį įeina:
Du espresso ir tamsiai pilko atspalvio šešėliai
Formavimo vaškas
Pincetas
Kampinis šepetėlis
Antakių šepetėlis
Preliminari rinkinio kaina: 39 Eur. 

https://www.amway-lithuania.com/grozis-ir-kuno-prieziura/makiazas/akys#.WRSMAkXyiBY
Tiesą sakant vėl gavau papildomo darbo, maketuoju dar vieną knygą, todėl laukai bemiegės naktys. Vėl vyras pyks, kad ištisai dirbu... Na, o blogas man atgaiva nuo maketavimo programų, todėl dabar pradėjau bloginti taip dažnai.

Šis rinkinys jau tapo mano kasdienių draugu. Ne tik dėl šešėlių, man labai patinka pridėtas šepetėlis. Aš turiu kelis tokio pobūdžio produktus, bet tik prie šio toks geras šepetėlis. Jis geras tuo, kad yra labai labai tikslus, tankus ir minkštas, juo patogu ne tik nubrėžti trafaretą, bet ir įtapšnoti trūkstamas antakio vietas...

Priemonę sudaro du šešėliai ir vaškas, kurio aš iš pradžių nenaudojau, bet kai pabandžiau, supratau, kiek praradau :) Su juo tikrai galima nupiešti tikslesnius antakius. Pati pakuotė nėra labai tvirta, iš pradžių kiek užsikirtinėjo stalčiukas, bet dabar jau atsidaro ir užsidaro gerai.

Stalčiuke yra pincetas (kuris nelabai man patinka, per mažai susispaudžia ir neužgriebia plaukelių), šukutės ir minėtas šepetėlis.

Patys šešėliai ir vaškas yra pigmentuoti, laikosi visą dieną, bet štai jei kur nors su antakiu atsiremi, tai lieki be jo :( Norėtųsi atsparesnio efekto. Apskritai šį rinkinuką vertinu dvejopai: pigmentuotos priemonės, tikslus rezultatas ir puikus šepetėlis, bet pakuotė ir atsparumas galėtų būti geresni.

No comments:

Post a Comment