23/05/2017

Bioderma Sensibio H2O Raminantis valomasis micelinis vanduo net jautriausiai odai


Sveiki, mieli skaitytojai. Net keista, kad pagaliau atšilo, pagaliau galime vaikščioti su vasariniais drabužiais ir džiaugtis šiluma! Tą ir darome, nes juk neaišku, ar ryt nelis/nesnigs :D Mes jau atidarėme terasos sezoną, prisodinome gėlių, bet pusryčiauti su vyru ten dar negalime, nes kol kas tik viena kėdė ir staliukas tėra, tai reikia dar vienos ir galėsime mėgautis pusryčiais terasoje. Jei žinoma neatvės ir vėl nelis pusę vasaros :D Labiausiai terasa patinka mūsų katėms, džiaugiasi galimybe pauostyti gryną orą :D Šioks toks pliusas gyvenant užmiestyje. 
Atėjus šiltam orui atėjo ir permainos veido priežiūros rutinoje. Mano odos būklė buvo labai prasta, išbėre spuogais, ne gana to ir išsausėjo. Realiai man taip nutinka kiekvieną kartą orams atšilus. Tokiu atveju visada perku Bioderma micelinį vandenį jautriai odai. Visada pasiteisina. 
BIOLOGINIS VEIKIMO BŪDAS

Sensibio H2O yra pirmasis dermatologinis micelinis vanduo, kurio natūralios sudėtinės medžiagos identiškos esančioms odoje. Micelės švelniai valo odą ir užtikrina, kad nebus pažeista jos biologinė pusiausvyra. Oda atpažįsta miceles, nes šios atkartoja jos biologiją, todėl net jautriausia oda ne tik nesudirgsta, bet ir lieka sudrėkinta, nuraminta bei atgaivinta.  

http://www.bioderma.lt/musu-produktai/sensibio/h2o

100 ml, 250 ml, 500 ml

250 ml kaina apie 8 eurus.

WATER/AQUA/EAU (vanduo), PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES (emulsiklis, minkštiklis, kondicionuoja odą), FRUCTOOLIGOSACCHARIDES (tirpiklis, drėkiklis, klampumo reguliavimo medžiaga), MANNITOL (drėkiklis, rišamoji medžiaga, kvapų sugėriklis), XYLITOL (drėkiklis, kondicionuoja odą), RHAMNOSE (drėkiklis, kvapiklis), CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) (Paprastasis agurkas - drėkina, kondicionuoja odą, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis), FRUIT EXTRACT (vaisių ekstraktas, bet nenurodyta kokių), PROPYLENE GLYCOL (tirpiklis, drėkiklis, klampumo reguliavimo medžiaga), CETRIMONIUM BROMIDE (konservantas, emulsiklis), DISODIUM EDTA (konservantas, kompleksionas, klampumo reguliavimo medžiaga).


Tiesą sakant, mano bloge jau yra aprašymas apie šį vandenį, bet tai buvo mėginukas ir jį aprašiau labai labai seniai. Realiai tai buvo ne aprašymas, o ištisas krykštavimas atradus tikrą stebuklą :)

Ir štai prabėgus tiek laiko nuomonė nepasikeitė. Aš micelinius vandenis skirstau į kelias grupes: ne tik valančius, bet ir gydančius, tiesiog valančius arba tiesiog Š. galima skirstyti pogrupiais,  bet pagrindiniai aspektai vis gi šie.

Per netrumpą bloginimo laiką išbandžiau krūvą micelinių vandenų, o Bioderma micelinis vis gi liko pirmoje vietoje. Turi vieną stiprų konkurentą, bet šį kartą ne apie jį :) Juo žaviuosi ne tik dėl to, kad puikiai nuvalo makiažą. Net po poros kartų panaudojus šį vandenį oda nurimsta, būna atgaivinta ir sudrėkinta. Pabaigus buteliuką odos būklė būna 100 kartų geresnė nei prieš pradedant jį naudoti.

Bioderma vanduo puikai nuvalo veido makiažą (pabrėžiu, veido, akis siūlau valyti su akių makiažo valikliu), yra bekvapis. Nepalieka lipnumo jausmo, bet aš jį vis tiek nuplaunu su makiažo prausikliu. Tiesiog tokiu būdu esu tikrai užtikrinta, kad oda bus švari.

Apskritai, mano nuomone, micelinis vanduo nėra tik makiažui nuvalyti. Šis micelinis tarsi sudrebino kosmetikos rinką, o po to daugybė kompanijų paleido krūvą micelinių vandenų, palikdami tik nuvalymo funkciją. O micelinis vanduo, bent aš suvokiu jį taip, turi ir gydyti. Tiesa, man teko girdėti, kad merginos veido kremą pakeičia miceliniu vandeniu... Jokių būdu to nedarykite!

Net jei ir naudosite šį micelinį, pakankamai gerai drėkinanti veido odą, vis tiek kremo reikia. O ir drėkinamoji kaukė nepakenks... Odą reikią drėkinti. Jei ir jūs turite bėdų su veido oda, rekomenduoju pabandyti šį Bioderma micelinį vandenį, patikėkite, oda jums padėkos.

No comments:

Post a Comment