17/05/2017

Biovene Black peel-off mask juoda nulupama veido kaukė*


Sveiki, mielieji. Šiandien galvoju apie pasirinkimus. Manau ir jums taip yra buvę, kad savo valia atsisakote kažkokio geresnio dalyko. O po to galvojate, kad be reikalo atsisakėte. Tiesiog gyvenimas toks, kad negali turėti visko, nors ir siūlo dvigubai, vis tiek yra prioritetai. Aš visgi lieku ištikima jiems, o šiandien noriu papasakoti apie veido kaukę, kuri manau yra šiuo metu madingiausia. Bet ar ji tikrai verta dėmesio? Neslėpsiu, nelabai norėjau ją testuoti, nes... kaip velnias kryžiaus bijau skausmo. Ką galiu pasakyti, jei jums ją plešiant skauda, tai jūs nežinote, kas iš tikrųjų yra skausmas!
Juoda nulupama veido kaukė BIOVENE veikia kaip nešvarumų magnetas. Ji padeda kovoti su spuogais, inkštirais ir odos dėmelėmis. Veido kaukė efektyviai nuo odos pašalins toksinus ir kitus nešvarumus. Natūralūs ekstraktai ramina odą, padeda jai atgauti natūralią drėgmės pusiausvyrą, todėl ši tampa švelni, o poros akivaizdžiai sumažėja. Sudėtyje esanti bambukų anglis pritraukia ir sugeria 100–200 kartų daugiau nešvarumų, nei pati sveria.
Veido kaukė BIOVENE tinka visų tipų odai. Vienos pakuotės užteks apie 30 kartų!
Sudėtyje nėra dažiklių, parabenų, parafininės alyvos ar silikono!
2017 04 24 - 2017 06 04 patraukliausia kaina tik su DROGAS kortele %

Kaina tik su DROGAS kortele 11,99€
Kaina be DROGAS kortelės 15,99 €Man labai patinka pakuotė, na tikrai, kuo kuo, bet rožine spalva mane papirksite drąsiai. Taip pat kiek keista, bet labai patogu jog kaukė tūtelėje, jos net 100 ml, todėl užteks tikrai ilgam! O gamintojas =ada, kad jos turėtų pakakti net 30 naudojimų.

Gera žinia ir tai, kad kaukėje nėra parabenų, mineralinės alyvos, silikonų, ftalatų, triklosano, sls, dimethikono ir gluteno. Taip pat, gamintojas pasakoja, kad joje rasime žalios arbatos, papajos, lazdyno riešutų. Hmm, nežinau kaip jūs, bet aš net valgyt užsimaniau :D Bet baigiame juokauti ir gal geriau patikriname sudėtį?


aqua (vanduo), propylene glycol (tirpiklis), polyviniyl alcohol (rišiklis, suformuoja plėvelę, klampumo reguliavimo medžiaga), beta-glucan (antioksidantas, ramina, kondicionuoja odą, tūrinio tankio mažinimo medžiaga), hamamelis virginiana leaf extract (with hazel) (antioksidantas, pasižymi sutraukiamosiomis, antibakterinėmis savybėmis), Cl 7726 (Bamboo charcoal), alcohol (nenurodyta koks), green tea leaves (žaliosios arbatos ekstraktas - antioksidantas, kvapiklis, drėkiklis, minkštiklis, pasižymi antibakterinėmis savybėmis), papain (Papajų enzimai - keratolitikas), citrus grandis seed extact (tonikas, pasižymi sutraukiamosiomis savybėmis, konservantas), hydroxyethylcellulose (rišiklis, tirštiklis, emulsijos stabilizatorius, sudaro plėvelę), panthenol (drėkiklis, pasižymi gydomosiomis savybėmis), olea europea fruit oil (tirpiklis, minkštiklis, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis), calendula (Vaistinių medetkų žiedų ekstraktas - antioksidantas, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, ramina), officinalis flower extract (Vaistinių medetkų žiedų ekstraktas - antioksidantas, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, ramina), phenoxyethanol (konservantas), arbutin (antioksidantas, šviesina, kondicionuoja odą), sodium bicarbonate (soda - šveitiklis, šalina kvapus, naudojamas burnos higienai, reguliuoja pH, saugo odą, didina tūrį), aloe barbadensis leafm parfum (Tikrojo alavijo lapų sultys - sultys, spaudžiamos iš alavijo, drėkiklis, ramina, suteikia gaivinamąjį poveikį, kvepalų ingredientas), retinol (Retinolis - vitaminas A, antioksidantas, šviesina odą, gydo spuogus, skatina odos atsinaujinimą), sodium hyaluronate (Hialurono rūgštis - identiškas odai drėkiklis, antistatikas, kondicionuoja odą).

Na, vaizdas ne toks jau blogas, neradau to ko žadėjo, kad nėra ir net gi radau tai ką žadėjo! Bet man nepatiko porą dalykų: vidutinio saugumo tirpiklis antru numeriu, retinolis ir tai, kad sudėtyje nedetalizuotas vienas alkoholis, kas reiškia, kad už jo gali slėptis bala žino kas. Bet reikia tikėtis, kad nesislepia, ane?

Bet sudėtyje pakankamai daug retų dalykų, kas tikrai džiugina.Prieš pradedant apžvelgti produktą, noriu pasakyti, kad svarbu laikytis instrukcijos, neveltui ją nufotografavau. Svarbu nuplauti veidą ir su šiltu drėgnu rankšluoščiu arba pagarinus veidą atverti poras. Kuo geriau šitą žingsnį atliksime tuo geriau pasiteisins kaukė. Nereikia sakyti, kad produktas blogas, jei jo tinkamai nenaudojame!

Kažkada seniau esu bandžiusi tokio pobūdžio kaukę, tai labai nusvilau, nes nepalaukiau to pusvalandžio. Žinokit, nedarykit tokios klaidos, nes kaukę ne tik ilgai gramdysite nuo veido, bet ir iš panagių. Net dabar baisu pasidaro prisiminus :D

Taigi, pagarinus veidą ir atvėrus poras jau galime tepti kaukę. Nustebino skanus, saldokas, bet malonus kvapas. Sakyčiau šokolado! Jis padeda išbūti su kauke tiek kiek reikia. Kaukė tepasi smagiai, bet reikia nepadauginti sluoksniu, nes nespės išdžiūti ir per tą pusvalandį.

Iš pradžių veido netempia, bet po kurio laiko pradeda tempti aplink nosį. Beje, mano rekomendacija - netepti ant žandų. Abejoju, ar ten turite išsiplėtusias poras, o būtent žandai paprastai yra jautriausi. Aš pati kaukę tepu tik ant nosies, nes ten mano poros didžiausios, tai problematiškiausia vieta.

Palaukus pusvalandį jau galima lupti kaukę. Ar skauda? Na, man skaudėjo tik nosies apačioje, kur oda ploniausia, bet ir tai ne baisiai, išgyvenau :D Tikiu, kad jei plėščiau nuo žandų, skaudėtų labiau, bet aš tikrai siūlau įsivertinti padėtį ir pagalvoti, ar ant jų apskritai reikia tepti šią kaukę.

Nuplėšusi kaukę, nustebau, nes ji išplėšė ganėtinai nemažai nešvarumų, panašiai tiek kaip rodo youtuberiai per savo filmukus. Pati buvau nustebusi. Galvojau nufotografuoti, bet nusprendžiau to nedaryti idant jūs skaitydami šią apžvalgą valgytumėte, nusprendžiau patausoti jūsų skrandžius :D

Taigi, stebuklas, kaukė tikrai veikia! Bet nesitikėkite, kad ji išvalys poras iškarto. Prireiks ne vieno...
Tiesa, yra ir kita pusė, kaukė sausina. Bet ne taip baisiai kaip kaukės su arbatmedžiu... Ir labai svarbu, po kaukės patepti veidą tonikų (bet be alkoholio) ir sudrėkinti veido kremu.

Ar man patiko? O taip, tik nenaudosiu kaukės dažnai, kad per daug neišsausinčiau veido odos. Bet man patiko kvapas, poveikis, tai, kad kaukė atliko savo darbą. Seniai ieškojau kažko panašaus, svarbiausia – veiksmingo. Ir galutinės pagyros pakuotei, viskas tvarkinga, su dėžute, ant kurios visa (na, išskyrus tą alkoholį) reikiama informacija, ne skruzdės dydžio, o įskaitoma. Rekomenduoju išbandyti!

No comments:

Post a Comment