08/05/2017

Catrice „Slim‘Matic" Itin Tikslus Vandeniui Atsparus Antakių Pieštukas 010 LIGHT*


Sveiki, mieli skaitytojai. Šiandien gavau gerą motyvaciją savo visiems darbams :) Tikiuosi, kad viskas taip vyks ir toliau, o šį kartą noriu papasakoti apie Catrice antakių pieštuką. Drįstu sakyti, kad jis jau tapo TOP Catrice priemone, ir jei tik ne vienas minusas galėčiau jį tituluoti geriausiu Catrice antakių produktu EVER. Koks jis? 
ššūkis Antakiams. Tikslios, plauko siaurumo linijos – ne problema su itin plonu, automatiniu pieštuku. Vandeniui atspari, ilgai išliekanti tekstūra. 1,5 mm diametro šerdelė tobulai tinka antakių arkai apibrėžti.

Grožio Patarimas


Norint subtiliai paryškinti antakius ar juos išskirti, jums puikiausiai tiks „Slim‘Matic“ Itin Tikslus Antakių Pieštukas. Pagal kiekvienos poreikius, plonas galiukas idealiai tinka užpildyti tarpeliams, sukuriant trokštamą formą ar optiškai paplatinant antakius.

Kaina: 3,19 Eurų
Kur pirkti: Eurokos, DrogasKiekvieną kartą aš su nekantrumu laukiu, ką gi gero pasiūlys Catrice antakiams. Nes žinau, kad tikrai pasiūlys. Jie jau tapo antakių produktų specais. Šį kartą mes turime automatinį antakių pieštuką. automatiniai geresni tuo, kad jų nereikia drožti. Išsusuki ir turi :) O kitoje pusėje yra man patinkančios šukutės. Su jomis kiekvieną kartą pašukuoju savo antakius. Turiu pagirti produkto pakuotę, šį karta ji sandari, nei vienas kamštelis nenukrito, užrašai nenusitrynė. Gavusi per šviesią spalvą testavimui aš nusipirkau sau tinkama, ir žinokit...

Turiu pastebėjimą, kad šis pieštukas taip pat greitai naudojasi kaip ir per šviesus :D :) Pats pieštukas man labai patinka, yra super plonas, todėl su juo prieinu prie visų antakio vietų. Konsistencija labai gera, nei per skysta nei per kieta. Tačiau tas greitas pasibaigimas mane erzina... Vargu ar produkto užteks mėnesiui. Taip, jis kainuoja apie 3 eurus, tai nėra labai daug. Bet kai paskaičiuoji ir pažiūri, kad vėl turėsi pirkti...

Sekantis klausimas, ar jis atsparus vandeniui? Tiesą sakant, pabandžiau nuvalyti užtepusi ant rankos tai iš ties, ne iš pirmo karto nusivalė. Bet, vis gi nusiplauna. Catrice siūlo tris spalvas, todėl tikrai nesunkiai išsirinksite savo spalvą.

Bet, ar vis gi aš pirksiu ir antrą kai baigsiu savąjį? Ne, manau, kad ne. Greičiausiai nusipirksiu ,,Eye Brow Stylist“ irgi iš Catrice :)

No comments:

Post a Comment