09/05/2017

DOUGLAS LES DÉLICES MANGO PASSION CREAMY BODY SHOWER GEL Mangų kvapo kreminė dušo želė*


Šį vakarą Eurovizijos pirmasis pusfinalis, ar žiūrėsite? Aš kažkaip visai praradau susidomėjimą šiuo renginiu. Galvoju, kad LRT sukėlė susidomėjimą šiuo renginiu, bet taip pat ir numarino, kas met siųsdama vis mums nežinomus atlikėjus, kuriuos dar siunčiant į šou būname pamiršę, o po metų žvaigždutės iš vis užgęsta... Ai, bet čia juk nieko nepakeisim, ne veltui didelė dalis tautos mano, kad niekada tos Eurovizijos nelaimėsime. O aš tai juokiuosi, dar iki šiol kažkam atrodo, kad per ryškiai dažausi. Oh, whell.. O šiaip dar galvojau apie tai, kad norėčiau nenagrinėti tų sudėčių. Turbūt kosmetikos gaučiau daug daugiau, visi būtų daug labiau patenkinti ir laimingesni. Bet ne, reikėjo man pradėti nagrinėti... Na, bet skaitytojams įdomu. Kodėl šį kartą nesidžiaugiu tuo sudėčių nagrinėjimu?
Mango Passion Creamy Body Shower Gel

Mangų kvapo kreminė dušo želė

Visų tipų odai.

Naujiena – DOUGLAS LES DÉLICES mangų aistra!

DOUGLAS kūno priežiūros priemonių linija LES DÉLICES – tai kvietimas į saldžių svajonių šalį. Dabar jūsų susižavėjimui pristatome riboto leidimo seriją „Mangų aistra“. Tai gaiviai vaisinė dovana jūsų odai. Leiskitės suviliojami naujojo gurmaniško aromato – be jokio pavojaus papilnėti! Seriją sudaro penkios vaisinės priemonės, skirtos naudoti vonioje, duše arba po jų. Tegul jūsų kasdienis prausimasis virsta ypatingomis geros savijautos ir laimės valandėlėmis!

Naujas gurmaniškas aromatas:

Greipfrutai, žaliosios citrinos, mangų šerbetas, pasifloros, bambukų vanduo, persikų žiedai, rausvieji bijūnai, aksominis muskusas.

Mango Passion Creamy Body Shower Gel kreminė dušo želė paliks kvapų pėdsaką ant jūsų aksominės odos!

Naudojimas

Užtepkite ant drėgnos odos. Išmuilinkite ir kruopščiai nuplaukite. Švelniai nusišluostykite.

Kaina: už 300 ml – 6,99 €, už 100 ml – 2,99 €.

https://www.douglas.lt/katalogas/douglas-les-d-lices-mango-passion-creamy-body/


Aqua (vanduo)sodium laureth sulfate (PAM)sodium chloride (druska)parfum (kvapiosios medžiagos)isostearamide mipa (PAM)cocamidopropyl betaine (PAM)benzophenone-4 (UV spindulių absorbentas)glyceryl laurate (PAM)disodium edta (konservantas)glycerin (minkštiklis)citric acid (citrinos rūgštis)aloe barbadensis leaf juice (Tikrojo alavijo lapų sultys - sultys, spaudžiamos iš alavijo, drėkiklis, ramina, suteikia gaivinamąjį poveikį, kvepalų ingredientas)magnesium nitrate (kondicionierius)magnesium chloride (klampumo reguliavimo medžiaga)methylchloroisothiazolinone (konservantas)methylisothiazolinone konservantas)denatonium benzoate )denatūrantas, kvapų sugėriklis, kvepalų ingredientas)potassium sorbate (konservantas)geraniol (kvapiklis), limonene (kvapiklis)linalool (kvepalų ingredientas)cl 19140 , cl 14700cl 28440.

Mangai mangai mangai. Mangai tai fainai, bet štai peržiūrėjusi sudėtį aš tų mangų nė su žiburiu neradau... Gaila. Aišku, užtai radau tikrojo alavijo lapų sulčių. Tai, labai neblogai :) Tačiau, radau ir daug PAM medžiagų, ir tą pačią druską, kuri sausina odą. O gaila, nes priemonė man tikrai patinka, jau pradedant nuo kriaušės formos buteliuko su pompa. Kadangi dozuoti yra patogu, mano rankos pačios link jo tiesiasi.

Tada užburia saldus, bet ne per daug saldus ar cheminis magų kvapas. Jis iš ties nuostabus ir padeda rytais prabusti, energizuoja. Dušo želė kreminė, keita, nors joje daug PAM, putoja ji nelabai aktyviai. Bet prausia gerai. Iš tiesų, tai man gaila dėl tos sudėties, nes aš priemonę pamėgau. Ir tikrai sunaudosiu. Be to, juk ne visiems rūpi ta sudėtis. Tokiu atveju tikrai rekomenduoju šią dušo želė, ypač jei ir jums reikia padėti atsibusti rytais!

No comments:

Post a Comment