DOUGLAS MAKE UP CAT EYES Akių apvadas* ir DOUGLAS MAKE UP INTENSITY EYE PENCIL WATERPROOF Vandeniui atsparus akių pieštukas*


Jau prieš kurį laiką gavau testavimui krūvelę Douglas produktų, tušą ir antakių tušą aprašiau, blakstienos dar laukia savo eilės, o dabar eilė atėjo pravedimui ir pieštukui. Paprastai apie pieštukus nerašau, na, būsiu atvira, tiesiog nespėju, arba  nepasirodo verti dėmesio. Daugelis jų būna per kieti, sunkiai sklaidosi ir panašiai. Apie pravedimus galiu pasakyti tą patį, naujovės ne visada pasiteisina. Negaliu jums rekomenduoti naujovės, jei ji nepateisino mano lūkesčių. Kai gaunu vis kokį pravedimą su rutuliuku, vis galvoju, o ne... vėl nepasiseks. Ar šis atvejis kitoks?
Cat Eyes

Akių apvadas

Akių kontūro plunksnelė Cat Eyes – puikus, intuityviai naudojamas akių apvadas!

Tobulai pritaikytu Cat Eyes aplikatoriumi palei blakstienas nubrėšite tikslią, ryškią ir spindinčią juodą liniją.

Cat Eyes aplikatorių rinkitės pagal norimą efektą ir linijos storį. Bet kuriuo atveju akių kontūras išdžiūva akimirksniu ir galite mėgautis ryškiu rezultatu!

Paryškinkite

Jei norite ryškesnės linijos, dar kartą perbraukite kontūro priemone palei blakstienas.

Pritaikykte sau

Plonuoju aplikatoriaus galiuku nubrėžkite linkį nuo akies kraštelio iki voko vidurio. Storuoju akių kontūro priemonės Cat Eyes galiuku pastorinkite liniją ir susikurkite asmeninį įvaizdį.

Talpa: 1vnt.

Kaina: 9,99 €

https://www.douglas.lt/katalogas/douglas-make-up-cat-eyes/

Intensity Eye Pencil Waterproof

Vandeniui atsparus akių pieštukas

Intensyvi spalva, lengva maišyti su kitomis priemonėmis. Netepa. Neblunka. Atsparus vandeniui. Sudėtyje nėra parabenų ir D5.

Kad ir ką pasirinktumėte – jums tai tikrai patiks! Šis ypatingas pieštukas lengvai slysta oda ir suteikia išskirtinį drėgno potėpio pojūtį. Dėl specialios sudėties tobulai padengia odą, o didelė pigmentų koncentracija suteikia sodrią spalvą. Maišant kreminė konsistencija būna minkšta 40 sek., tada išdžiūsta ir išlieka apie 16 valandų. Netepa. Neblunka. Atsparus vandeniui.

Talpa: 0,35g

Black

Kaina: 9,99 €

https://www.douglas.lt/katalogas/douglas-make-up-intensity-eye-pencil-waterproof/

Jau pati pati pravedimo pakuotė man sukėlė susidomėjimą, ji storesnė nei įprasta. Jo gale yra burbuliukas, kuris maišo produktą, kad jis neužsigulėtų, tai irgi gan retas atvejis. Pabandžiusi brėžti pravedimą, nustebau, kad šis burbuliukas tai daro tiklsiai. Jis mažesnis ir ištemptas daugiau nei yra tekę matyt :) Aišku,  išlavintos rankos vis tiek reikia. Pravedimas brėžia ryškiai juodai, neatsispaudžia ant vokų, išsilaiko visą dieną ir netrupa valomas. Truputi jautrina akis užtepus, bet kai nudžiuna viskas būna ok. Išslaiko iki darbo dienos pabaigos.

Pieštukas sakytum įprastas pieštukas, bet. Aišku, automatinis pieštukas jau nieko nebestebina, stebina tai, kad jis brėžia ryškiai juodai, yra minkštas ir labai lengvai skirstosi! Taip pat jis vandeniui atsparus, norint nuvalyti reikia pasistengti. Akių nedirgina ir išlaiko visą dieną. Esu nustebinta šių priemonių kokybę, taip, sakytum, kad kaina kiek aukštoka kaip už pieštuką, bet užtenka pabandyti, tuomet supranti, kad jis vertas kiekvieno savo cento. Douglas siūlo tris pieštuko spalvas: juodą, rudą ir mėlyną. Pravedimo spalvos yra dvi juodos. Man labiau patinka pieštukas, bet ir pravedimas vertas dėmesio.

0 Komentarai