24/05/2017

ESSENCE MY MUST HAVES akių vokų šešėlių paletė*


Sveiki, mielieji. Pagaliau atostogos suplanuotos, tik vietoj Varšuvos savaitgalį važiuosime į Rygą, labai džiaugiuosi, kad nakvosime ten net dvi naktis! Ilgai galvoję apsisprendėme važiuoti į Latviją, nes ten paprasčiau važiuoti su automobiliu, o kai važiuosi ne su autobusu, turi daugiau laisvės. Be to, Rygos senamiestis didesnis :) Laukiu, nesulaukiu, o šiandien papasakosiu apie Essence My must haves paletę. 
ESSENCE Jums suteikia galimybę puikių produktų pagalba išreikšti save - stilingą, pasitikinčią savimi ir laimingą. ESSENCE bendradarbiauja tik su patikimais partneriais – daugiausiai Europoje. Visi procesai yra kruopščiai patikrinti. ESSENCE teikia pirmenybę aukštai kokybei ir inovacijoms, kuriomis Jūs galite pasitikėti. Taip pat įmonė neslepia jokių paslapčių, todėl visus komponentus, kurie įeina į produktų sudėtį, galite rasti internete prie kiekvieno produkto. ESSENCE taip pat griežtai sako NE bandymams su gyvūnais ir TAIP aukštai kokybei už prieinamą kainą. Su ESSENCE asortimentu ne tik Jūs atrodysite stulbinančiai, bet ir Jūsų oda pajus teigiamą poveikį!

Kaina: paletė 1,69 €, kiekvienas šešėlis po 1,69 €

https://www.eurokos.lt/dekoratyvine-kosmetika/akims/seseliai/essence-my-must-haves-akiu-voku-seseliu-palete.html

Švelnius šešėlius patogu naudoti atskirai arba galima maišyti kartu. Tiesiog iš 20 šešėlių atspalvių išsirinkite Jums patinkančius, įdėkite į šešėlių paletę ir kurkite išskirtinius makiažus.
Šį sezoną Essence tikrai mane stebina. Ne tik naujomis ir inovatyviomis idėjomis, smagiausia tai, kad produktai tikrai kokybiški.

Tokios surenkamos paletės nebe naujiena, pats produkto principas labai fainas, susirenki paletę iš norimų priemonių: šešėlių, skaistalų ar lūpų dažų. Essence siūlo šešėlius. Turiu keturias blizgias spalvas:

05 – cotton candy,
08 – peach-party!,
12  – what a mint?,
18 – black as berry.

05 – cotton candy tai labai smagi spalvytė, rožinio atspalvio balta, labai mėgstu ją panaudoti ir kaip hailaiterį. Šis šešėlis savo tekstūra skiriasi nuo kitų likusių, nes jo tekstūra stambesnė.
08 – peach-party! tai persikinė spalva, mažiausiai pigmentuota iš visų.
12 – what a mint? mėtinė, švelni spalvytė, man patinka, pavasariška, makiažui suteikia gaivumo.
18 – blach as berry labiausiai mane nustebinusi spalva. Nesitikėjau tokios geros pigmentacijos, su ja smagu paryškinti blakstienų linija, gili violetinė spalva, neturinti didelių palaidų blizgučių.


Šešėliai ant rankos užtepti be pagrindo, taigi, su pagrindu spalva dar intensyvesnė. Gera žinia – šešėliai sklaidant neišnyksta, blogesnė – byra velniškai, o tamsiausia spalva atsipaudžia ant voko.

Tam, kad išsilaikytų iki vakaro reikia šešėlių pagrindo, bet va tamsiausia spalva atspari vandeniui, nusiplauna ne iš pirmo karto.

Pati paletė labai patogi, nors ir plastiko, bet kokybiško, šešėliai savo nugarėlėse magneto neturi, bet turi „cibukus“ už kurių užbabinus nagą galima lengvai šešėlį išimti ir įdėti kitą. Reziumuojant, ši paletė labai smagi, nekainuojanti daug, todėl galima nusipirkti daugiau ir džiaugtis labai neblogais šešėliais bei tuo, kad neverkia piniginė.

No comments:

Post a Comment