MARTIDERM® FLASH Ampulė, suteikianti veidui švytėjimo ir greitai pašalinanti nuovargio žymes*


Labas vakaras, mieli skaitytojai. Ne paslaptis, praėjusį savaitgalį dalyvavau fotosesijoje. Tiesą sakant, tokio gero rezultato nesitikėjau, todėl fotosesijų bus daugiau. Mano vyras pažadėjo man padėti, o aš supratau vieną – makiažų nuotraukos lauke atrodo įdomiau nei namie :) Be to, taip ilgai bandžiau normaliai nufotografuoti savo aprangą, supratau, kad tai turi daryti fotografuoti sugebantis žmogus, nes kitaip nieko nesigauna... Žodžiu, vargšas mano vyras, o jei rimtai, tai šiandien papasakosiu apie Martiderm aplulę veidui, kurią naudojau prieš fotosesiją.
Ampulė, suteikianti veidui švytėjimo ir greitai pašalinanti nuovargio žymes. 1 ampulė/2 ml

Ampulė skirta ypatingoms progoms. Akimirksniu atgaivina odą, bei paruošia ją ilgai išliekančiam makiažui.

Visų tipų odai.

Hialurono rūgštis ir silikonas → Elastingumas ir standumas. Švytėjimo veidui suteikiančios dalelės → Švytėjimas ir optinis raukšlių išnykimas → Stangrumas.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA: tepkite ant veido ir iškirptės srityje po kasdieninės veido odos priežiūros priemonių ir prieš makiažą. Atidarius ampulę sunaudoti per 24 val.

1pak/5 ampulės

Kaina: 21.87 €

https://www.dijora.lt/veido-ir-kuno-prieziura/grozio-ampules/martiderm-r-flash-ampule-suteikianti-veidui-svytejimo-ir-greitai-pasalinanti-nuovargio-zymesAmpulė veidui, skamba baisokai, ar ne? Iš tikro, nieko čia baisaus ir leistis nieko nereikės. Tik reikės nulaužti ampulės kaklelį, įdėti į permatomą pipetę, ir panaudojus pastatyti į stovelį, kad galėtumėte panaudoti ir kitus kartus.

Tiesą sakant, ampulės nerekomenduoju naudoti kas dieną, manau ji skirta daugiau prieš šventes, fotosesijoms ar kitoms progoms, nes kaukės sudėtyje yra silikonų, o jų padauginti nevertėtų. Tačiau, juk būna, kai mums tikrai reikia ir tokios pagalbos, reikia, kad veidas atrodytų lygesnis ir labiau švytintis.

Pati priemonė bekvapė, maloniai tepasi ir greitai susigeria, suteikdama veidui apsaugą, sakyčiau tai kaip skysta makiažo pagrindo bazė. Tik poveikis daug greitesnis ir labiau matomas. Iš ties, įdomi priemonė, ir reikalinga: grožio pasaulio atstovams, blogiariams ar tiems kurie nori greito rezultato ir gražios veido odos. Rekomenduoju išbandyti jei laukia šventė, fotosesija ar norite greito efekto :)

0 Komentarai