21/05/2017

SEKMADIENIO RUBRIKA: NAUJIENOS #100 Artdeco, Bioderma ir Salerm


Labas vakaras, mielieji. Šiandien darėme fotosesiją, och, negalvojau, kad taip sunku yra normaliai nusifotografuoti! :D O jei rimtai, tai dabar laukiu nuotraukų, bus ir makiažo ir autfito įrašai. Dar gi šiandien sudalyvavome Martyno Levinckio koncerte, pirmą kartą! Taaaaip norėjau, pagaliau pavyko. Labai patiko! Vasara, manau šį savaitgalį mažai kas praleido namuose, tačiau pagal orų prognozę, kitą savaitė jau nusimato vėsesnė, todėl ir įrašų bus daugiau. vis dar nepabaigiau maketuoti knygos, nes nutiko gan dažnas maketuotojų pasaulyje pasitaikantis atvejis: viskas ok, tik keičiam formatą :D O ir vyrui nusikėlė atostogos, taigi, jų dar teks palūkėti, pirmiau darbai! Šią savaitė gavau Artdeco naujienas, jas jau trumpai aptariau, bet šį tą ir pati nusipirkau.
Mano veido odą pastaruoju metu atrodo labai baisiai: daug dėmelių, nelygi spalva, išsausėjusi. Todėl nusipirkau tai, kas seniai patikrinta: Bioderma micelinį vandenį jautriai odai. Taip pat Sebium linijos veido kremą. Pažiūrėsime, ar padės susitvarkyti su odą :)


Man taip patiko Salerm šampūnas, kad nusipirkau pakartoti ir prigriebiau dar vieną, raminantį. Pasistengsiu apžvelgti šiuos šampūnus bloge, nes tikrai verti dėmesio.

P. S. Oho, tai jau 100 naujienų rubrika! Negaliu patikėti, kad laikas bėga taip greit. Geri sekmadienio, mielieji!

No comments:

Post a Comment