Dove purely pampering nutrium mosture dušo želė (pistacijų ir magnolojų kvapo)*


Sveiki, mieli skaitytojai. Kaip greitai lekia laikas, atrodo ką tik buvo savaitgalis, bet jau vėl ryt penktadienis :) Kadangi ryt vakare keliauju pas dantistę, supratau, kad apžvalgos parašyti nepavyks, todėl rašau šiandien. Šiandien aš supratau vieną dalyką: ilgą laiką rašant tinklaraštį privalu jį keisti. Ne veltui pradėjau filmuoti video, kažkaip norisi naujovių. Ir nuotraukų pagerinimas čia nepadės. Norisi atsišviežinti. Taip pat supratau, kad jau seniai nebeteikiu reikšmės ekologiškai kosmetikai, mielai naudoju visokią. Taigi sudėčių nagrinėjimas nebetenka prasmės. Savaimę aišku, kiek pasigilinti galima, bet kam rašyti tą patį per tą patį, kad geriau vengti kumarino ar pan? Plius aš neesu chemikė, todėl mano žinios tesiekia https://www.kosmetikosdnr.lt/ svetainę. O ten dirbantys žmonės tikrai geriau išmano sudėtis nei aš. Link ko linkiu? Nuo šiol daugiau atsiliepimų, nes išbandytų priemonių kalnas, noriu apie jas jums papasakoti. Kalbant apie Dove dušo želes visi žinome, kad jų sudėtys ne idealios, bet ne blogiausios, o rezultatas – puikus. Bet štai ką Dove sugeba geriausiai tai kurti kvapus ir ši dušo želė nėra išimtis. 
Kaina: apie 3 eurus
Kur pirkti: Dove produkcija plačiai paplitusi, jos sunku nerasti kosmetikos parduotuvėse ;D :)Kodėl nusprendžiau papasakoti apie dar vieną Dove dušo želė? Todėl, kad išbaigiau jau antrą buteliųką (pirmą pirkau pati), po to gavau dovanų iš Dove. Labai patinka, todėl neparašyti negalima tiesiog.

Mane žavi šios kreminės dušo želė kvapas. Jis – nerealus. Aš nežinau ar taip kvepia pistacijos, gal labiau primintų magnolijų kvapą, bet jis švelnus, saldus, bet ne per daug, užpildantis visą vonios patalpą... Tikrai labai labai geras, pats geriausias kol kas iš bandytų Dove dušo želių kvapų.

Dušo želė konsistencija lyg pienelio, putoja labai gerai, prausia švariai, bet nesausina odos. Galbūt dėl sudėtyje esančių aliejų ir ekstraktų. Be etiketėse rodomų magnolijų ir pistacijų ekstrakto sudėtyje dar randame ir sojų aliejų bei saulėgrąžų. Apskritai žvelgiant į sudėtį, negali sakyti, kad ji labai bloga, aišku gausi...

Šią dušo želė rekomenduoju, jei norite išbandyti naują kvapą, manau tikrai didelė tikimybė, kad jums patiks :)

0 Komentarai