16/06/2017

Dove shower foam revitalising pear dušo putos*


Sveiki, mielieji. Prieš gerą mėnesį gavau Dove naujienas, tarp kurių buvo kūno losjonas, dušo želė ir šios putos. Viską jau išbandžiau, kai ką net sugebėjau pabaigti, todėl atsiliepimas būtinas :) Išduosiu paslaptį, jog neseniai gavau dar Dove naujienų, todėl skubu pasidalinti atsiliepimu apie šias prausimosi putas, kurios man labai patinka!
Aqua (vanduo), sodium lauroyl glutamate (PAM), glycerin (minkštiklis), cocamidopropyl betaine (PAM), sodium chloride (druska-klampumo reguliavimo medžiaga, mažina tankinį tūrį), sodium lauroyl glycinate (PAM), lauric acid (PAM), sodium laurate (PAM), parfum, polysorbate 20 (PAM), citric acid (Citrinos rūgštis - reguliuoja pH; keratolitikas, kvapų sugėriklis), lodopropynyl butylcarbamate (konservantas), PEG-4 (emulsiklis), PEG-4 dilaurate (emulsiklis), PEG-4 laurate (emulsiklis), phenoxyethanol (konservantas), propylene glycol (tirpiklis), sodium benzoate (konservantas), sodium hydroxide (reguliuoja PH), stearic acid (stabilizatorius), tetrasodium EDTA (chelatorius), benzyl alcohol (konservantas), benzyl salicylate (UV spindulių absorbentas, kvepalų ingredientas), butylphenyl methypropional (kvepalų ingredientas), linalool (kvepalų ingredientas).Mane nudžiugino jau vien įpakavimas. Dailus buteliukas, kurio dizainas kiek primena kriaušę, labai patogus, nes stovi stabiliai ir turi plačią pompą, kurią patogu pumpuoti. Tiesiog šaunu! Pakuotė tikrai patogi ir smagi naudoti, todėl šį mėnesį rankos taip ir linko link šios priemonės.

Pompa išspaudžia baltų putų konsistencijos prausiklio, kuris negana to, kad puikai prausia dar ir nerealiai skaniai kvepia! Kvapas ir saldus, bet ir lengvas tuo pačiu, ne cheminis, malonus nosytei ir užpildantis visą vonios kambarį. Mėgau naudoti ryte, nes tikrai prabudina. Rašau mėgau, nes priemonę jau pabaigiau :)

Kalbant apie sudėtį, tai džiaugiuosi, kad nėra SLS, bet deja yra druskos, kuri sausina odą ir gan daug vidutiniško saugumo ingredientų. Labai džiaugčiausi, jei Dove sudėtyje atsisakytų druskos... Aš per tą laiką kol naudojau prausiklį nepastebėjau, kad sausintų, tačiau aš visada po vonios naudoju arba kūno kremą arba losjoną.

Man labai patinka šis prausiklis, išpaudžia daug putų,  jos švelniai, bet švariai prausia, atgaivina. Aš tikrai nusipirksiu šią priemonę vėl, tik, kad dar nemačiau parduotuvėse, todėl ir kainos nežinau... Bet kai tik pasirodys, būtinai atkreipkite dėmesį, šaunus produktas!

No comments:

Post a Comment