05/06/2017

Invisibobble plaukų gumytės*


Kažkoks nesusipratimas. telefono laidas, galvojome daugelis, kai į rinką išėjo šios Invisibobble plaukų gūmytės. Jau net gerai nebeatmenu kaip pirmosios pateko į mano rankas. Gal su Topbeauty dėžute? Manau, kad taip. Nejučia pradėjau naudoti ir galiausiai taip pamėgau, kad be jų neįsivaizduoju savo gyvenimo. Kodėl? Kodėl iš pažiūros nesąmonė man taip pasiteisino ir taip patinka?
Invisibobble plaukų gumyčių privalumai:

• Nepalieka žymų

• Leidžia išvengti galvos skausmų

• Tausoja plaukus

• Tinka visų tipų plaukams

• Galima nešioti kaip apyrankę

Nepaprasto rezultato esmė slypi ypatingoje šių gumyčių plaukams Invisibobble formoje, kuri primena telefoninį laidą. Invisibobble pagalba rišant plaukus į uodegą, plaukų spaudimas nėra tolygus ir skirtingai pasiskirsto per visą ilgį; tuo tarpu kai standartinės plaukų gumytės visada palieka ryškią žymą dėl vienodo plaukų spaudimo. Tvirto, netolygaus, nors ir nedidelio spaudimo dėka Invisibobble „gumyčių“ pagalba plaukus tvirtai surišite į uodegą ir plaukams teks kur kas mažesnis spaudimas, nei rišant plaukus įprasta plaukų gumyte.

Leidžia išvengti galvos skausmų: Kaip žinia, viena dažniausių moterų problemų susijusių su plaukų rišimu standartinių gumyčių pagalba yra galvos skausmai dėl tempimo. Dėl ypatingos savo formos invisibobble siūlo sprendimą, ne tik neįvelenčiam plaukų rišimui, bet ir galvos odos tempimo mažinimui.

Tausoja plaukus: Invisibobble gumytės ne tik nepalieka spaudimo žymių. Jos taip vertinamos už plaukų tausojimą. Be metalinių jungčių, kurios paprastai įtakoja plaukų rišimo kokybę įprastų gumyčių atvejais. Lituoto tipo jungtys čia visai nežymios, lygios, nekabina, nepeša ir nepridarys jokios žalos jūsų plaukams.

Visiems plaukų tipams: Tinka visiems plaukų tipams! Nesvarbu, ar plaukai garbanoti, tiesūs, stori ar ploni - gumytės invisibobble visada praktiškas sprendimas.

Apyrankės funkcija: Kai nerišate ja plaukų, rekomenduojame dėvėti kaip stilingą apyrankę.

Atsparumas vandeniui: invisibobble - tai stilingas aksesuaras beveik visoms progms ir puikus sprendimas poilsiui paplūdimyje ar sportuojant. Nešlampantis, nesugeriantis drėgmės, puikiai dėvisi ir visada lengva nuimti!

Kaina: 5.90 €
Kur pirkti: http://topbeauty.lt/https://www.mini-maxi.lt/https://www.douglas.lt/invisibobble ir kitur.

Įroniška, bet šias gumytes gavau dovanų iš https://www.dijora.lt/, o jie jau jų nebeturi. Bet liūdėti neverta, nes jomis prekiauja labai daug kas.

Pradėkime nuo to, kad mano plaukai stori, slidūs, aš retai naudoju plaukų laką ar kitas plaukus sutvirtinančias priemones. Juose retai išsilaiko paprasta plaukų gumytė.

Tai, kas parašyta aprašyme yra gryna tiesa. Šios gumytės nepeša, nepalieka žymių, padeda išvengti galvos skausmo. Ar suriša tvirtai? Pakankamai, kad išsilaikyų šukuosena. Aš labai mėgstu susirišti kuoduką su Invisibobble kai einu į baseiną. Esu garantuota, kad išsilaikys.

Dar man patinka tai, kad gumytės plastikinės, todėl jos nebijo vandens. Neturi jokių papildomų metalinių detalių (šios, manosios), kurios nuo vandens gali surūdyti. Smagu, kad gumyčių yra įvairių spalvų, todėl galima pasirinkti pagal savo plaukų spalvą. Aš labiausiai mėgstu permatomas.

Ir man labai žaviai jos atrodo ant riešo, merginų nuotraukose, manau jos jau seniai tapo trendu. Nieko keisto ar juokingo čia nematau.

Tiesa, nor sakoma, kad palaikius po karštu vandeniu jos susitraukia, man iki galo sutraukti jų nepavyksta, bet aš neatmetu ir tos galimybės, kad jas per daug ištampau todėl po kiek laiko reikia keisti. Man labai patinka šios gumytės, iš pažiūros keistas ir neįprastas dalykas, bet labai patogus. Dabar jau yra visokių rūšių gumyčių, nekantrauju išbandyti ir jas bei palyginti kuo skiriasi nuo šių klasikinių.

No comments:

Post a Comment