21/07/2017

Douglas BREATH OF AMAZONIA ACAI BERRY & MARACUJA OIL BODY CREAM Maitinamasis kūno kremas


Sveiki, mieli skaitytojai! Kadangi gavau progą pasėdėti prie kompiuterio ir paklausyti muzikos su naujomis ausinėmis (ramybė, pagaliau negirdžiu pašalinių garsų!), prisiruošiau ir pabloginti. Prisikaupė be galo daug neaprašytų priemonių, nes kurį laiką nerašiau reguliariai. Tikiuosi, kad pavyks pasitiasyti, juo labiau, kad panašu į tai, jog jau rudėnėja... Ar man vienai taip atrodo? Gal aš per daug pesimistiškai žiūriu ir dar žiū kai tvos vasariškas karštis... :) Kadangi kol kas karščio nėra, nėra prasmės rašyti apie kremus su apsauga nuo saulės. Todėl papasakosiu apie maitinamąjį kūno kremą, kurį pamėgau ne iš karto, bet dabar labai patikti :D :)
Breath Of Amazonia Acai Berry & Maracuja Oil Body Cream

Maitinamasis kūno kremas

Visų tipų odai.

Šis maitinamasis kūno kremas papildytas acai uogomis ir pasiflorų vaisiais - unikaliais grožio ingredientais iš Amazonės miškų. Kremas giliai drėkina odą ir palieka ant odos malonų medienos, vaisių, žalumos aromatą. Greitai įsigeria į odą.

Be parabenų.

Aktyvūs Ingredientai:

• Acai uogos. Šios uogos auga atogrąžų miškuose ir jau spėjo užkariauti grožio pasaulį. Jose yra svarbių antioksidantų ir nesočiųjų riebalų rūgščių, taip pat vitaminų ir mineralinių medžiagų. Šis unikalus derinys apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio bei suteikia jai spindinčią išvaizdą!

• Pasiflorų aliejus. Pasiflorų aliejaus, kaip grožio eliksyro, naudojimas siekia net senovės inkų laikus, kurie anuomet spausdavo aliejų iš pasifloros sėklų. Tiesą sakant, pasiflorų aliejus tokiu pat būdu išgaunamas ir šiandien. Jis unikalus dėl itin didelio kiekio svarbių riebiųjų rūgščių, todėl idealiai tinka sausos ir jautrios odos priežiūrai.Jame taip pat yra vaisių rūgščių, kurios lėtina odos senėjimo procesą.

Talpa: 200 ml

Kaina: 14,99 €

 https://www.douglas.lt/katalogas/douglas-home-spa-breath-of-amazonia-acai-berry-3/Aš turiu pastebėjimą. Ir ankščiau bandžiau susidraugauti su Douglas kūno priemonėmis, bet man tai nepavykdavo. Jei geltona, oranžinė ir žalia linijos įspūdžio nepadarė, tai pabandžius šią mano nuomonė pasikeitė.

Pirmoji priemonė kurią pabandžiau iš Breath of amazonia acai berry and maracuja oil buvo aliejus kūnui. Nusipirkau, ir taip jis man patiko! Po to net norėjau pirkti antrą, nuėjau į parduotuvę, bet jau nebeturėjo, nes buvo išpirkta, o naujos siuntos nebuvo atvežę, todėl nusipirkau iš naujos linijos, bet tai jau kita kalba.

Žodžiu, po aliejaus aš gavau losjono mėginėlį, kuris irgi papirko, nusipirkau ir tą, jau sunaudojau, o atsiliepimo vis dar nėr :D Kadangi ir jis man labai patiko, nusipirkau kūno kremą. Dabar jau turiu ir rankų kremą, bet apie tai vėl, kiek vėliau. Sorry, už tokią ilgą prieš istorę, bet noriu jus supažindinti su visa patikimo/nepatikimo istorija...

Taigi, taip mano vonioje atsirado ir šis kūno kremas. Tiesiog pagalvojau, kad gali ilgiau naudosiu nei losjoną ar aliejų ir buvau teisi. 200 ml, pakankamas kiekis, ir dar koks trečdalis jo yra likę... Kremas labai tirštas, baltos spalvos, nelipnus, bet štai susigeria ne iš karto ir reikia tepant nepersistengti, nes jei užtepsite per daug, gali likti baltos drūžės. Štai todėl iš karto su juo nesusidraugavau, bet kai pradėjau tepti po mažiau, man jis labai patiko. Supratau, kad kremas gerai maitina kūno odą.

Be abejo, man labiausiai patinka jo kvapas... Jis nuostabus, lengvas, nesaldus, neįkyrus... Sakyčiau gal kiek primena vyriškų kvepalų kvapą. Beje, ar teko kada nusipirkti kūno kremą, atidaryti jį, ir atidarius pamatyti, kad jo tik trečdalis indelyje? Čia taip nebuvo, jo buvo iki viršaus.

Tiesa, kalbant toliau apie pakuotę, ji man patinka, bet dangtelis nei iš karto įsistato į ravelius ir gan sunkoka iš pirmo karto jį uždaryti. Čia šiaip pastebėjimas, realiai smulkmena.

Dabar apie kainą. Ar ji adekvati? Manau tiap, nes kremas atlieką savo darbą, jo daug, užtenka ilgam. Aišku, jis nestangrina ar nedaro kitų stebuklų, bet tada tikrai nekainuotų 15 eurų, o kainuotų brangiau. Aš manau, kad šis kremas puikus variantas, jei nebenorite produktų iš mass market, bet norisi pabandyti kažką kito, tuo pačiu neišleidžiant 30 eurų kūno kremui. Rekomenduoju išmėginti.

No comments:

Post a Comment