HAIR JAZZ šampūnas ir HAIR JAZZ plaukų augimą skatinanti kaukė*


Sveiki, mielieji.Vėl prisėdau tik grįžusi rašyti apžvalgos, tačiau youtube radau naujus Coldplay įrašus iš koncerto vykusio Lenkijoje, pradėjau žiūrėti ir apžvalgai iškilo reali grėsmė būti neparašytai. Vienok atsitraukti nuo youtubės pavyko (vis tiek peržiūrėsiu tuos įrašus dar n kartų), o aš skubu rašyti apžvalgą. Prieš mėnesį gavau Hair Jazz priemones testavimui, gavau visą rinkinį, bet iš pradžių papasakosiu apie šampūną bei kaukę. 
HAIR JAZZ šampūnas sustiprina HAIR JAZZ losjono poveikį ir skatina plaukų augimą.250 ml šampūnasHAIR JAZZ poveikis plaukams:

Skatina plaukų augimą;
Suteikia žvilgesio ir purumo;
Mažina plaukų slinkimą;
Plaukai atrodo sveikesni ir storesni.

Kaina: 19,90 €

APSAUGANTI IR PLAUKŲ AUGIMĄ SKATINANTI KAUKĖ!

Intensyviai drėkinanti kaukė, kurios sudėtyje yra aktyvių augimą skatinančių medžiagų ir taukmedžio sviesto.

Skirta silpniems, sausiems ir pažeistiems plaukams. Naujojoje HAIR JAZZ kaukėje naudojamas taukmedžio sviestas, kuris pasižymi begale puikių savybių ir yra vienas populiariausių produktų, naudojamų gaminant kosmetikos priemones!

• ŠVELNESNI, LANKSTESNI IR LENGVIAU SUŠUKUOJAMI PLAUKAI

• INTENSYVIAI DRĖKINA

• SKATINA PLAUKŲ AUGIMĄ

Kaina: 19,90 €

http://harmonylife.lt/plauku-prieziura/hairjazz-plauku-augima-skatinanati-kauke
Pradėkime nuo pradžių. Dar žiema aš nusikirpau plaukus, ir nusirėžiau taip nemažai ir man vis atrodė, kad jie niekada nebe ataugs, o dar ir nemažai išslinko. Todėl sunerimau. Norėjau atsiauginti paukus,o jie vargšai kaip neaugo taip neaugo...

Nusprendžiau gelbėtis, todėl gavusi visą liniją priemonių, skatinančių plaukų augimą iš karto puoliau jas naudoti. Visų pirmą, labai nustebau, nes tikėjausi, kad priemonės bus labai stipraus kvapo, ar poveikio, na, žinot, kaip būna su tom skatinančiom priemonėm. Nustebau, nes šampūnas patiko iš karot, mat ne tik, kad skaniai kvepia, bet dar ir gerai išplauna mano riebaluotis linkusius plaukus! 
Šampūno kiekis labai didelis – 250 ml, tačiau jis pakankamai skystas, ir dar kadangi pakuotė tūtelės formos jis subėga į dangtelį. Žodžiu kažkiek jo tenka iš ten krapštyti. Bet nors ir skystas, labai gerai putoja ir plauna švariai. Man tik keista, kad jis melsvos spalvos (permatomas). Kiek keistoka šampūno įpatybė...

Kaukės kiekis taip pat didelis – 500 ml, neįsivaizduoju kada ją pabaigsiu, dar labai negreitai. Konsistencija labai tiršta todėl užtenka labai nedidelio kiekio padengti ant išplautų drėgnų plaukų. Dar duše plaukai tampa švelnūs, na tokie čiažantys. Kvepia maloniai. Kaukė suteikia plaukams švelnumo ir lankstumo, lengviau šukuojasi. 

Dabar pati įdomiausia dalis. Ar priemonės skatina plaukų augimą? Naudojau visą rinkinį kartu, ir man plaukai paaugo per gerą sprindį. Nors jau tikrai neatrodė, kad iš vis augs. Sustiprėjo, tapo švelnūs ir minkšti. Taip, šių priemonių sudėtis nėra natūralistėms... Bet jei jums svarbiausia poveikis ir malonus naudojimas, šios priemonės tikrai jums. Svarbiausia, kad tikrai taupiai naudojasi. Todėl ir tą kaina neatrodo tokia didelė. O smagiausia, kad nėra to jausmo, jog reikia naudoti priverstinai, nes nori atsiauginti plaukus, todėl matyt ir rezultatas matomas. Rekomenduoju išbandyti.

1 Komentarai