26/07/2017

Kinetics vasaros nagų lakų kolekcija Kinetics Solar Gel Polish*


Sveiki, mielieji. Vasara dar nesibaigė, tik įpusėjo, todėl pats laikas papasakoti apie Kinetics nagų lakų vasaros kolekciją. Kaip ir praeitą kartą aš gavau visas kolekcijos spalvas, kurių net 8... Beu viršutinį nagų lako sluoksnį. Negirk dienos be vakaro, taip galėčiau pavadinti šį kartą testuotus nagų lakus, tiesa, pora spalvų vis gi patiko. 
Kinetics SolarGel – tai nauja nagų lako linija, kuria nulakuoti nagai atrodo kaip padengti geliniu lakavimu. Nagų lakas atitinka JAV ir Europos sąjungos keliamus standartus, jo sudėtyje nėra formaldehidų ar kamparo. Nagų lakas Jus džiugins iki 10 dienų. Šiam nagų lakui nereikia UV ar LED lempos.
Rekomenduotina naudoti kartu su Kinetics viršutiniu nagų lako sluoksniu.

http://cascada.lt/Nagu-lakai-stiprikliai-dekoracijos/Nagu-lakas-Kinetics-Solar-Gel-Polish-368-It-s-Not-My-Passport-KNP368-15-ml.html?listtype=search&searchparam=kinetics%20it`s%20not

Kaina: 6.50 €

Man dar vis šypseną kelia mano pirmasis video https://www.youtube.com/watch?v=LCUE34IuvMs&t=2s, kurį turbūt jau matėte. Kadangi tai buvo pirmas blynas, dabar jau net nejauku į jį žiūrėti. :D Bet nuorodą įkėliau dėl to, kad nuomonė nepasikeitė.

Labiausiai nepatiko tai, kad geltona, oranžinė, raudona, electrik bei violetinė spalvos nėra labai pigmentuotos, kad išgautumei pilną spalvą reikia dengti tris kartus. Tiesa, džiūsta greitai, išsilaiko kelias dienas. bet tas permatomas užbaigimas manęs nedžiugina...

Labiausiai patiko nude spalva why not my friend ir It`s not my pasport... Neatmetu, kad dėl to, jog tai apskritai mano mėgiamiausios spalvos, ypač gili violetinė, su alyviniu tonu. Labai gražu. Šioms spalvoms pakanka vieno sluoksnio.

Taigi, šį kartą taip, trumpai drūtai, o man jau įdomu kokios bus rudens spalvos.

No comments:

Post a Comment