25/07/2017

MAC RETRO MATTE LIQUID LIP COLOUR Skysti matiniai lūpų dažai super orchid*


Sveiki, mielieji. Kaip keista, bet mane apėmęs toks jausmas, kad vasara jau į pabaigą ir verčiasi į rudeniškąją pusę... Veju šį jausmą lauk, kitą vertus, oho, kiek per šią vasarą jau nuveikiau! Kiekvieną savaitgalį vis kažkur važiavome, leidome laiką su giminėm ir draugais, ir... aš matyt nusilaksčiau, man norisi arbatos puodelio rankose ir ramiai rašyti blogą. Papasakoti turiu tikrai daug, štai, man keista, bet turiu net užsilikusį vieną MAC lupdažį, apie kurį nepapasakojau... Žiauriai keista, bet ir laiko nebuvo ir matyt, kaip dabar galvoju, dėl gyvenimo permainų man rašyti nesinorėjo. O aš ir nerašiau, laukiau kol visą tai praeis. Realiai man šie metai buvo nelengvi, daug patyriau, apie tai užsimenu bloge pirmą kartą, bet pasakoti dar per anksti, be to norisi kuo greičiau pamiršti. Kalbu apie darbą, o dirbau šią vasarą aš kaip bitė (dirbu). Kalbant apie naujienas, mūsų namuose vakar atsirado džiovyklė. Ją nupirko mano šaunusis vyras, nes nori, kad turėčiau daugiau laisvo laiko, kurį galėčiau skirti jam ir savo pomėgiams, tarp kurių ir blogas. Net mastau apie straipsnį apie džiovyklę, mat ją turi ne kiekvienas savo namuose, bet aišku, ne kiekvienam ji ir reikalinga. Kaip manote? Ar toks straipsnis būtų įdomus? Na, užsipliurpiau, dabar jau tikrai apie vieną mano mėgiamiausių lūpų priemonių ever.
Retro Matte Liquid Lip Colour

Skysti matiniai lūpų dažai

Jei pirmenybę teikiate laikui nepavaldžiam žavesiui, o ne visa apimančiam blizgesiui, rinkitės matinius atspalvius. MAC siūlo naujai pažvelgti į šią klasikinę tekstūrą ir pristato sodrių atspalvių skystus lūpų dažus Retro Matte. Kad ir kokį atspalvį pasirinktumėte, galime užtikrinti – spalvos išsiliejimas skystos zomšos tekstūros pavidalu paliks neišdildomą įspūdį.

Talpa: 5ml

Kaina: 25,95 €

https://www.douglas.lt/katalogas/mac-retro-matte-liquid-lip-colour/


Drąsiai pavadinau šiuos lūpų dažus mėgstamiausiais. Ir labai labai seniai norėjau būtent super orchid spalvos. Kažkodėl žinojau, kad ji man tiks, ir tikrai! Gili fuksija, nepalieka abejingų, atsisuką, tiesą sakant net svetimi vyrai... :D Nu ok, o jei rimtai tai šie lūpų dažai man patinka dėl savo įpakavimo, permatomas buteliukas atrodo stilingai, užsisuka tvirtai ir sandariai.

Aplikatorius labai įdomus, lašo formos, su skylute per vidurį, priemonei paimti. Konsistencija tobula, pigmentuota, iš pirmo karto išgauname tobulą spalvą. Nudžiūsta per porą minučių, kol nudžiūsta persiduoda ant kitų paviršių, kai nudžiūsta, nebe.

Nelipnus, visos sako, kad sausina lūpas, o man kažkaip ne. Nesubėga į raukšleles, o pagrindinė priežastis dėl ko visi šią priemonę taip dievina yra pakankamai ilgas išsilaikymo laikas, jei įnirtingai nevalgai ir negeri išsilaiko visą dieną, jei ne, išsivalgo nuo lūpų vidaus. Štai tada tenka nuvalyti, nes atrodo nekaip, o užtepti papildymą gražiai nelabai gaunasi. O nusivalo jis ne taip jau lengvai, tai šį dalykėlį reikia turėt omenyje :D

Realiai man priemonė labai patinka, tiesa, ji turi papildomų rūžavų pavienių blizgučių, kurie matosi pažiūrėjus iš arti. Reziumė, jei vis dar nebandėte šių lūpų dažų, rekomenduoju, gali būti, kad juos pabandžius nebenorėsite naudoti kitų :)

No comments:

Post a Comment