MAC Velvetease Lip Pencil Lūpų pieštukas Just Add Romance*


Sveiki, mieli skaitytojai. Savaitgalį buvome prie ežero, šiandien grįžome, vakar buvo labai faina vasariška diena. Ten kur buvome nelijo, švietė saulė ir buvo šilta. Kepėme mėsą, ir iki trijų ryto žaidėme stalo žaidimą. Bet laikas sugrįžti į realybę, nes parsiradus namo sugedo skalbimo mašina :D Taigi, pas mane tos pačios problemos kaip ir pas daugumą žmonių :) O šiandien papasakosiu apie MAC Velvetease Lip Pencil. Aš jį gavau testavimui per MAC stando atidarymą. Iš tikro džiaugiuosi, kad kol vasara, naujienų mažiau ir aš turiu daugiau laiko dar neaprašytų priemonių apžvalgoms, keista, tačiau šis MAC pieštukas pateko į tų priemonių sąrašą, apie kurias pasakoti delsiau. Tam yra logiškas paaiškinimas.
Velvetease Lip Pencil

Lūpų pieštukas

Lūpų pieštukas Velvetease suteikia tokią ryškią spalvą, kaip lūpų dažai, o naudojamas lengvai, kaip mechaninis pieštukas. Šio pieštuko nereikia drožti. Rinkitės drąsias spalvas – tamsių slyvų, klasikinę raudoną ir šilto šokolado, arba subtiliai parausvinkite ar padažykite neutralia spalva. Riebus ir matinis, suteikia tolygią ir tvarkingą išvaizdą.

Talpa: 1,5g

Kaina: 22,95 €

MAC MAC MAC. Dievinu MAC, bet kaip bebūtų keista ne visi MAC produktai man tinka ir patinka. Su šiuo pieštuku lyg ir viskas gerai, bet Retro Matte lūpų dažų jis nepralenkia.

Pliusai: lūpų dažai pieštuko formos, todėl lūpų kontūrą lygiai nusibrėžti sugebu net aš, nors tai raudona spalva. Ryškiai raudona, tobulai sodri spalva, to iš priemonės neatimsi. Pigmentuota, visiškai matinė spalva ir kreminė konsistencija, pridėkime dar ir tai, kad pieštukas išsisuka, todėl jo nereikia drožti.

Minusai: lūpų dažai persiduoda ant kitų paviršių, dalis pigmento įsigeria į lūpas, išsilaiko trumpiau nei Retro Matte, apie 4 valandas ir reikia atsargiai valgyti bei gerti, nes išsiterliosite. Bet šie lūpų dažai daug mažiau sausina lūpas nei Retro Matte.

Reziumė: MAC siūlo net 9 spalvas, tarp kurių rasime ir nude, ir raudonas ir net tamsiai violetinę spalvą. Todėl savo spalvą išsirinksite tikrai. Ir tikrai ne visoms reikia visą dieną išliekančių lūpų dažų, juo labiau kai nesinori, kad dažai išsausintų lūpas.

0 Komentarai