SVR micelinis vanduo jautriai ir raustančiai odai SENSIFINE AR, 400 ml


Sveiki, mielieji... Vasara. Kad ir kaip stengiuosi, niekaip nepavyksta prisėsti prie blogo rašymo :) Blogas ne vieta teisintis, bet atrodo nors ir turėjau laisvą dieną, prie blogo prisėsti nespėjau, diena buvome sode, tuomet vakare važiavome į Mindauginių koncertą. Grįžome vėlai ir vos liko laiko išsimiegoti, nors ir taip sunku buvo keltis šiandien :D :) O šiandien jau galvojau, kad vakare važiuosime tiesiai namo, tačiau iš rpadžių nuvažiavome į jachtklubą, vėliau dar į OpenKitchen renginį... Buvo nerealu valgyti būryje žmonių. Vasara norisi pasisemti kuo daugiau įspūdžių... Todėl kone kiekvieną savaitgalį kažkur važiuojame. Todėl labai raginu pasekti mane Instagram: https://www.instagram.com/grozio_gidas/. nes ten labai dažnai skelbiu ką veikiu :) Na, o šiandien mano apžvalga apie micelinį vandenį, kurį nusipirkau dar žiemo, o pribaigti sugebėjau tik vakar. Kaip jis mane užkniso, nevyniojant žodžių į vatą :) Aprašymas labai osom, bet pats produktas... Nuviliantis.
Micelinis vanduo jautriai ir raustančiai odai.


„SVR Sensifine AR“ − pirmoji „SVR“ raustančios, į rožinę (rosacea) linkusios odos priežiūros linija, reguliuojanti odos temperatūrą, galinti padėti sumažinti raudonį ir apsaugoti nuo raudonio paūmėjimo. „Sensifine AR“ micelinis vanduo valo odą, pašalina makiažą ir gali padėti numalšinti nemalonius jautrios, į rožinę linkusios odos pojūčius. Akimirksniu atvėsina odą ir gali padėti nuslopinti kaitimo pojūtį bei raudonį. Niacinamidas bei drėkinamasis komponentas ramina bei drėkina odą. Be kvapų, alkoholio, parabenų, silikono, mineralinių aliejų. Patikrintas dermatologų bei oftalmologų, tinka nešiojantiems kontaktinius lęšius. Pašalina net vandeniui atsparų makiažą. Hipoalerginis.

Kaina: 9,97 €

http://www.eurovaistine.lt/svr-micelinis-vanduo-jautriai-ir-raustanciai-odai-sensifine-ar-400-ml.html


Taigi, dar žiemą aš buvau užsivedus, labai norėjau išbandyti SVR kosmetiką. Nusipirkau micelinį, nes patarė vaistinės konsultantė. Sakė, kad labai tinka jautriai odai. Taip, tinka, aš negaliu ginčytis, bet gamintojo aprašymas tai perlenktas gerokai.

Tik pažvelgus į patį produktą galvojau, kad visai pamilsiu jį, mat jis patogioje pakuotėje, su pompa. Maniau, bus patogu naudoti. Na taip naudoti patogu, bet tai vienintelis šio produkto pliusas, deja. Aš nemėgstų rašyti blogų atsiliepimų, bet sorry, šį kartą geras man neišeis, noriu apsaugoti jūsų piniginę nuo nereikalingų pirkinių.

Iš pradžių kelis kartus jį panaudojus, man atrodė, kad viskas lyg ir ok, oda mažiau raudonavo, bet tuo pačiu negaliu pasakyti, kad akimirksniu atvėsino, kaip tarkime daro Biodermos raudonas micelinis. To tikrai nebuvo. Kad drėkintų irgi nepastebėjau, mat ilgainiui išsausino odą.

Bet visų blogiausia yra tai, kad micelinis net normaliai nenuvalo nešvarumų ar makiažo. Apie akių tušą neverta svajoti. Bet ir čia slepiasi kabliukas, jei kelis kart nusivalius juo veidą atrodo, kad nors ir su pastangomis, bet veidas nuvalytas, tai ilgainiui pastebėjau, kad nebejaučiu švaros jausmo, o dar vėliau turėjau gelbėtis nuo išbėrimų... Tai jo „dėka“ keičiau savo veido rutiną.

Micelinis atrodo, kad nepalieka lipnumo jausmo, turi vos juntamą kvapą. Blogiausia yra tai, kad tai produktas kurį pavadinčiau tykančiu pavojumi, mat iš pradžių atrodo, kad veikia ir viskas ok, vėliau ištinka katastrofa. Žodžiu, šiandien gavosi nekokia apžvalga, bet noriu truputi anonsuoti, kad turiu dar vieną micelinį laukiantį apžvalgos, NYX, ir kaip keistai dabar tai atrodo, jis daug geresnis už šį, draugai, nieko verta produktą. Nuoširdžiai patariu šį micelinį apeiti, bet, kad nenurašyčiau SVR su visam – turėjau kelis nemažus veido kremų mėginukus, kurie man patiko.

0 Komentarai