Catrice „24h Made To Stay“ Makiažo Pagrindas 010 Nude Beige*


Man taip smagu, kad Catrice asortimentas Lietuvoje stipriai vejasi Vokietiją. Dar smagiau, kad pas mus būna vis daugiau riboto leidimo kolekcijų. Aš nuoširdžiai džiaugiuosi, ir nors mano blogas išaugo iki bangesnės dekoratyvinės kosmetikos, aš nespjaunu nei į Catrice nei į Essence. Tai iki šiol mano mylima kosmetika, bet gi, teisybė, reikia greičiau pasakoti apie gautus testavimui produktus, mat tuoj Catrice pristatys naujienas!
Vandeniui Atspari Kompleksija. Priemonė išlieka iki 24h, tai patvirtino net tyrimų institutas. Aukštos kokybės Skystas Makiažo Pagrindas atsparus aktyviam gyvenimo būdui bei išlieka iki 24h ir yra praturtintas antioksidantais. Taip pat priemonė lengvai dengiasi suteikdama matinį efektą. Pudra yra atspari vandeniui, o lengva velvetiška tekstūra maloniai jaučiasi ant odos. Formulė sukuria gražios odos efektą, nepalikdama kaukės jausmo.

Grožio Patarimas

Visada naudokite bazę prieš makiažo pagrindą – galite pasirinkti jūsų poreikius atitinkančią priemonę. Taip pat naudojant bazę, prailgėja priemonės išsilaikymas.

Aukštos kokybės Skystas Makiažo Pagrindas
Išlieka iki 24 valandų
Apsauganti sudėtis su antioksidantais
Tinka veganams


Pagrindinė priežastis, dėl kurios taip tempiau ir ilgai nerašiau apie šį makiažo pagrinda yra ta, kad nors čia ir šviesiausia spalva, jis man buvo vis tiek per tamsus. Ir, pagaliau, pagaliau aš kažkiek įdegiau, ir galėjau jį testuoti!

Man labai patinka sunkus matinio stiklo buteliukas su pompa. Makiažo pagrindas dengiasi gerai, susigeria pakankamai greitai. Išdžiuvęs palieka matinį efektą, bet štai, iš kitos pusės jis matosi ant veido. Atrodo pakankamai sunkiai. Bet gerai maskuoja.

Manau labai svarbu tai, kiek jis išlieka. Na, mano oda mišri, ir 24 valandų jis netempia, nosis pradeda blizgėti jau per pietus, bet mano nosis yra nelempa riebalų gamintoja :( :D Deja, kad yra 100 procentų atspari vandeniui pasakyti irgi negaliu.

Tiesa, man Catrice makiažo pagrindai visada patiko, patinka, kad daugelis sukuria malonu pojūtį lyg veidas būtų labai švelnus, jį malonu liesti, bet su šiuo geriau įdienojus to nedaryti, nes priemonė liks ant delnų. Na, o bet tačiau, aš jį naudosiu ir toliau, nes patinka, kaip dengiasi ir patinka matinis užbaigimas.

0 Komentarai