Catrice Apimtį didinantis lūpų balzamas*


Ko gero apie tam tikrus produktus reikia rašyti arba dabar arba niekada, nes tiesiog vėliau jie nebus tokie įdomūs. Kaip tik toks yra Catrice putlinamasis lūpų balzamas.
Kalbant apie šaldančius ir dilgčiojančus produktus pirma kas šauna į galvą tai žymusis Dior, bet nusileiskime ant žemės :)


Lūpų balzamas su apimties suteikiančiu efektu
Švelniai šaldanti tekstūra
Praturtintas taukmedžio sviestu
Tinka veganams

Kur pirkti: Droge, Eurokos
Kaina: apie 5 eurus.Perskaičiau daug atsiliepimų, visos KAŽKĄ jaučia, vienoms jis šaldo lūpas, kitoms kandžioja trečioms dilgčioja. Kol neįsivaroau komplekso, kad esu frogidiška, nes nieko nejaučiu, pasidariau išvadą, kad visoms skirtingai...

Vienok, jei balzamas neputlina lūpų kaip, kad teigiama, tai kodėl jį naudoju kiekvieną rytą prieš makiažą? Balzamas maloniai drėkina lūpas, jų nesausindamas, todėl prieš aplikuodama makiažo pagrindą aš mielai juo pasinaudoju, kad po to ant lūpų patekusią pudrą būtų galima lengviau pašalinti.

Rožinė balzamo išvaizdą apgaulinga, nes jis suteikia balzganą permatomą spalvą, gan greitai subėga į raukšleles. Bet jis nėra lipnus, jokio skonio nejaučiu. Pakuotė rožinė ir žaisminga, bet pats produktas gan minkštos konsistencijos. Taigi, nors ir neputlina jis tų lūpų, man cis tiek patinka, nes drėkina neblogai, o ir pasitarnauja puikiai. :)

0 Komentarai