CLINIQUE PEP-START HYDROBLUR MOISTURIZER Odą tobulinantis neriebus drėkinamasis kremas mišriai riebiai odai


Jau labai seniai nekantrauju pasidalinti atsiliepimu apie šią priemonę. Taip norėjau, norėjau, nusipirkau. Sumokėjau pinigus, todėl dabar gaila jų ir naudoju. Mane suviliojo ryškios pakuotės, buvo labai įdomu išbandyti ką nors iš Clinique. Taigi, džiaugiausi, kad vietoj paakių kremo už tą pačią kainą galėjau įsigyti visus tris: paakių kremą, veido šveitiklį ir veido kremą. Šveitiklis jau baigėsi,  jis man nepatiko, o kitus du dar naudoju. Tuoj papasakosiu ir pliusus ir minusus.
Pep-Start Hydroblur Moisturizer

Odą tobulinantis neriebus drėkinamasis kremas

Normaliai/mišriai/riebiai odai.

Tai neriebus drėkinamasis kremas, kuris akimirksniu vizualiai paslepia odos defektus, suteikdamas jai minkštumą ir malonų pojūtį.

Talpa: 50ml

Kaina: 27,95 €

https://www.douglas.lt/katalogas/clinique-pep-start-hydroblur-moisturizer/


Pas mane yra miniukas, ne pilnas kremo kiekis, bet pakuotė nuo pilno skiriasi tik dydžiu. Smagu, kad nėra supaprastinta. Kvadratinė plastikinė pakuotė atrodo tikrai žaismingai ir maloniai naudojasi. Kremas turi daug kartinį plastikinį apsauginį dangtelį su Clinique logotipu.

Pats kremas yra rožinės spalvos, gan tirštas, o pati konsistencija man labai primena silikoninę bazę. Aš kremą naudoju ryte, prieš makiažą, ir jei naudoju, nebenaudoju bazės. Nes būtų tikrai per daug :)

Ar kremas drėkina? Taip, bet mano akimis žiūrint tikrai mažokai. Taip, veidas tikrai tampa matinis, kadangi sudėtyje krūva silikonu, optiškai atrodo lygesnis ir skaistesnis. Tačiau apie ilgalaikę naudą kalbėti turbūt neverta. Kremas lipnus, greit susigeria. Ar tinka mišriai odai?

Nežinau kaip į šį klausimą atsakyti. Naudojant kas dieną, gan greitai užkimšo poras ir atsirado spuogų, todėl esu linkus manyti, kad riebiai ir mišriai odai jis netinka, netinka jokiai kaip drėkinantis kremas, nebent kaip nebloga silikoninė makiažo bazė. Ar pirksiu dar? Tikrai ne.

0 Komentarai