15/08/2017

Dienos makiažas akcentai


Sveiki, mielieji. Keistos tos vienos dienos atostogos, nesupranti ar čia šeštadienis, ar ne, o ryt jau į darbą... :D Šiandien taip jau gavosi, kad niekur nevažiavome, norėjom pailsėti, bet pamiršome, kad po mumis vėl vyksta statybos. Perforatoriaus garsai "džiugino" visą dieną :D Kol kas neturiu laiko, niekaip neištaikau filmuoti, bet minčių turiu tikrai... Dėl tos laiko stokos kiek piktą, bet stengiausi laiką išnaudoti turiningai, šiandien dar vienas makiažo įrašas.Visa naudota kosmetika.


Toliau bandau Essence ir Catrice naujienas. Kai kas patinka, kai kas ne, bet nenoriu per anksti skelbti savo išvadas.Mylimiausias šios vasaros bronzantas iš Artdeco. Puiki pigmentacija, išsilaikymas, labai graži pakuotė... Puikiai sklaidosi. Aš apie jį dar neparašiau apžvalgos? Kaip čia taip...Vis dar mokausi kontūruoti savo nosį. Šį kartą dar bandžiau iššviesinti T zoną su Sleek palete. Hailaiteris vėl iš the Balm atostogų paletės.Eikime prie akių makiažo. Šiandien naudojau Paese pirmus ir antrus šešėlius esančius viršuje (iš kairės).


Vidinį ir išorinį akies kampučius paryškinau su rusva Radar spalva iš Urban Decay NAKED Smoky paletės.


Į akies vidų įvedžiau Goldmine spalvą iš Urban Decay LTD VICE paletės. Į akies linkį įvedžiau Paese šešėlius, antroje eilėje esančią antrą spalvą iš kairės.

Veidui šį kartą bandžiau skirti daugiau dėmesio: maskavimui, iššviesinimui ir kontūravimui. Nors tobulėti, kaip visuomet yra kur :)

No comments:

Post a Comment