20/08/2017

Dienos makiažas. Daugiau spalvų!


Sveiki, mielieji. Šiandien planavau daryti visai kitokį makiažą. Tačiau kai užsiraukė dangus, ir prapliupo be perstojo lyti, rankos pačios nusitiesė link spalvotos paletės.Tada aš pagalvojau, taigi turiu tiek daug spalvotų šešėlių, kodėl gi ne?


Tiesą sakant, aš jau maniau, kad nesigaus, teko kelis kartus taisyti, bet galų gale išėjo pusę velnio. Jau artėju link savo norimo rezultato. Šiandien aš dariau kiek kitaip: pirmą dažiau antakius, tada akis, o tuomet dariau jau veido makiažą.


Antakius formavau su Catrice pieštuku antakiams, Wunder2 antakių geliu (blyn, kaip jis nepateko į nuotrauką?) ir Maybelline Master Brow pro palette tamsesniu šešėliu.
Einame prie akių. Svarbiausia, prieš makiažą aš naudojau Smashbox akių šešėlių bazę. Po to viską fiksavau Paese šviesiausia spalva. Tuomet dažiau viršutinį voką. Pasiėmiau žalią spalvą (viršutinė eilė, antra iš kairės) ir sklaidžiau įvesdama į voko raukšlę. Pigmentacija yra WOW, todėl prisklaižiau per daug (kaip visuomet). Tada judėjau prie pirmos mėlynos ir dažiau judančio voko dalį kuri yra arčiau vidinio akies kampo. Šios abi spalvos yra matinės. Tuomet ėmiau salotinę ir įvedžiau ją į išorinius akių kampus. Tada su ausų krapštuku nuvaliau žalius šešėlius, kurių buvau per daug prisklaidžiusi. Tiesa, po to dar pasiėmiau mažą šepetėlį ir padažiau judriojo akies voko vidurį su oranžiniais šešėliais (jie irgi turi blizgučio).Tuomet pamaniau, kad trūksta rusvų tonų ir pasirinkau Paese rusvą šešėlį, kurį įvedžiau į voko raukšlę.

Nesugalvojau, ar naudoti baltą po antakiu ar ne, neišsirinkau normaliai, todėl pasiėmiau UD NAKED 2 Basics paletę ir po antakiu dažiau Skimp spalvą. Ji neutrali, nei balta nei kūno, tokia per vidurį, manau tobula spalva...


Prie akies apatinio voko prieisime vėliau, nes toliau naudojau Essence Camouflage maskuoklį (koregavau antakius), maskavau paakius. Mac maskuoklį naudojau spuogams ir poroms maskuoti.Su kontūravimu privargau kaip reikalas.Bandžiau padažyti skruostus su perėjimu (tamsiau, viršuje šviesiau), naudojau Douglas paskutinę ir priešpaskutinę spalvas, o Sleek tamsiausią spalvą naudojau nosies kontūravimui. T zoną iššviesinau su Douglas šviesiausia spalva. Viską užbaigiau su Bobbi Brown skaistalais ir the Balm Voyage paletės hailaiteriu.Dabar apie tai ką dariau su apatinę voko linija. Iš pradžių vandens liniją dažiau su NYX baltu pieštuku. Tuomet pasiėmiau salotinę iš NYX paletės ir brėžiau po vandens linija, sklaidžiau. Galiausiai Pasiėmiau XX VICE LTD RELOADED freakshow spalvą ir pravedžiau nuo salotinės pabaigos iki pravedimo pabaigos.Lūpoms aš naudojau Catrice priemonę kaip pravedimą (čia iš limituotos kolekcijos, dabar jau nebėra pardavime, man tiesiog labai patinka spalva). Tuomet Maybelline lūpų dažus ir Catrice blizgius lūpų dažus ant viršaus. Youngblood permatomą pudrą naudojau paakiams fiksuoti. Essence plunksnele pravedžiau pravedimą, naudojau Douglas piešuką viršutinei vandens linijai padažyti. Tušas iš Smashbox, X-Rated.

Toks mano spalvotas makiažas, gal kitą kartą makiažas bus santūresnis ir rimtesnis, o šiandien reikėjo spalvų! Ką manote? Ar man pavyko?

No comments:

Post a Comment