13/08/2017

Dienos makiažas pagal OŽ ir lūpų dažai pagal mane :D


Ne taip seniai atradau Olesios Žuravliovos youtube kanalą. Nesunku atspėti, kad peržiūrėjau bene visus filmukus. Šiandien užsimaniau pabandyti pakartoti Olesios siūlomą akių makiažą, o lūpų dažus kaip visada, rinkausi pagal save :D 
Visa naudota kosmetika. Gaila, bet daugiausia pastangų reikalauja veido odos paruošimas. Neapsėjau be Catrice makiažo bazės, Catrice, NYX, MAC maskuoklių ir Paese makiažo pagrindo. Gaila, nes ankščiau tos krūvos maskuoklių nereikėdavo, metai daro savo :D Viską finišavau su MAX studio fix ir apsipurškiau su MAC Prep+prime. Nosį kontūravau su Sleek paletės tamsiausia priemone.


Catrice naujieji maskuokliai gan keisti, riek išmokti naudotis, bet man patinka, nes tikrai maskuoja.


Kelios išbandytos naujienos. Be galo patinka Essence hialaiteris, kuris labai nefotogeniškas, Essence tušas, o lūpų dažų spalva kalba pati už save. Pravedimas iš Essence taip pat patiko, bet gaila, kad netinka jautrioms akims, ašaroju net dabar kai rašau blogą. Gaila, nes jis labai juodas, labai pigmentuotas ir man patinka plunksnelė.


O dabar apie OŽ akių makiažą... Šiuos šešėlius išsitraukiau ne todėl, kad tokia tema, bet todėl, kad naudoju beveik kiekvieną rytą. Po Smashbox šešėlių bazės naudojau šviesiausius šešėlius per visą voką, tuomet antrus iš kairės viršuje ir žemiau nuotraukoje esantį Loreal hailaiterį ant judriojo voko. Į voko linkį įvedžiau antrą iš kairės apačioje esančią spalvą. Ją panaudojau ir ant apatinio akies voko.Dar  neaprašytas Essence bronzeris... Man jis ir patinka ir ne, mėgstu juo konturuoti žandus, bet deja, jei prilieti veidą, jis nusivalo, Jei ne tai, Dievaži, šis produktas būtų vertas 10 balų.


No comments:

Post a Comment