DOUGLAS ESSENTIAL LIGHT FOAM MAKE-UP REMOVER Valomosios veido putos


Sveiki, mielieji. Praeitą šeštadienį man teko dirbti, todėl savaitė prailgo, o šiandien ištiko nelengvas pirmadienis :) Darbe buvo tikras šaršalas, todėl aš laukiu nesulaukiu, kol galėsiu nusivalyti makiažą, ištiesti kojas ir pailsėti.
Light Foam Make-up Remover

Valomosios veido putos

Visų tipų odai.

•Šių lengvų makiažą valančių putų sudėtyje yra rugiagėlių ekstrakto, pasižyminčio raminamosiomis savybėmis ir siauralapių velniapupių (cassia angustifolia), žinomų dėl savo drėkinamųjų savybių.

•Ypač švelni putų formulė valo odą jos neišsausindama: pašalinami odos nešvarumai ir makiažas, o oda tampa gaivi ir švari kasdien.

NAUDOJIMAS: Nedidelį kiekį putų užtepkite ant sudrėkintos odos ir ryte ir vakare. Pirštais švelniai masažuokite priemonę sukamaisiais judesiais, po to kruopščiai nuplaukite vandeniu.

GERA ŽINOTI: Be mineralinių aliejų, parabenų, silikonų, ftalatų.

Kaina: 9,99 €.

https://www.douglas.lt/katalogas/douglas-essential-light-foam-make-up-remover/
Aš labai pamėgau Douglas Aqua Focus liniją, todėl nutariau nusipirkti daugiau Douglas veido priemonių. Mano pirmieji Douglas veido priežiūros produktai man nepatiko, pirmieji buvo iš Douglas advento kalendoriaus, aš apie juos net neparašiau bloge, o išbarsčiau kažkur.

Bet su šia linija visai kiti reikalai. Pabandymui nusipirkau kelias kelioninio dydžio pakuotes, tačiau šios putos taip patiko, kad iš karto pabaigus pirkau pilną kiekį.

Man labai patinka, kad pompos pagalba išspaudžiama jau putų konsistencijos prausiklį. Putos gaunasi tvirtos, bet švelnios veido odai. Nuprausus veidą, jos ne tik pašalina makiažą, bet ir atgaivina veido odą. Tiesa, kad nuplautų akių tušą, pasakyti negaliu, reiktų labai trinti. Bet dalį pašaliną. Su kita kosmetika nekyla jokių problemų.

Putos sudėtyje turi rugiagelių ekstrakto, kuris ramina, kondicionuoja ir drėkina odą.

Negraužia akių, tinka jautriai odai. Man jos labai patinka, tiesa, geriausią rezultatą pasiekiu naudodama su tos pačios linijos putojančiu kreminiu šveitikliu. Man labai patinka šios putos, labai malonus, vos juntamas kvapas, jokių nemalonių pojūčių, tik švarus ir atgaivintas veidas. Super! Rekomenduoju išbandyti.

0 Komentarai