05/08/2017

DOUGLAS FOCUS AQUA FOCUS FLAKE SCRUB Švelnus veido šveitiklis


Sveiki, mieli skaitytojai. Kaip gera, pagaliau atėjo šeštadienis, galima tinginiauti ir pagaliau leisti sau pailsėti... Kadangi mano vyras šią savaitę sirgo, o iš aš nesujaučiau labai gerai, turėjau temperatūros, tai šį savaitgalį nusprendėm niekur nesitampyti ir pagaliau pailsėti. Taip gera namie! Ta proga, dar vienas atsiliepimas. Prisipirkau Douglas veido priežiūros priemonių, dalį jau išbandžiau, dalį baigiau (turėjau mini įpakavimus), todėl laikas pradėti pasakojimus.
Aqua Focus Flake Scrub

Švelnus veido šveitiklis

Dehidratuotai odai.

AQUA FOCUS veido šveitiklis pašalina negyvas odos ląsteles, nešvarumus ir šiurkštumą dėka sudėtyje esančių bambuko miltelių bei šveičiamųjų celiuliozės granulių, gautų iš eglių medienos, kurios skatina ląstelių atsinaujinimą, tobulina odos tekstūrą ir atkemša poras.

•Švelni priemonės tekstūra sujungia efektyvumą ir malonius pojūčius.

•Atsikračiusi nešvarumų, oda atgauna sveiką spindesį.

NAUDOJIMAS:

Nedidelį kiekį šveitiklio tepkite ant veido masažuojamasiais judesiais. Nuplaukite vandeniu. Naudokite du kartus per savaitę. Netepkite ant sudirgusios odos.

GERA ŽINOTI:

Be mineralinių aliejų, parabenų, silikonų, ftalatų, surfaktantų.

Talpa: 50ml

Kaina: 17,99 €

https://www.douglas.lt/katalogas/douglas-focus-aqua-focus-flake-scrub/


Aš turiu Douglas Aqua Focus veido kremą, jo liko jau labai nebe daug ir jis man be galo patinka, todėl kai pamačiau, kad šią liniją papildė veido šveitiklis, pirkau iš karto.

Man patinka, kad šveitiklis tokioje pačioje pakuotėje, kaip veido kremas: kokybiškas, gražus, plastikinis įpakavimas, o dangtelis taip fainai ir lengvai užsisuka, kad atsukti ir užsukti jį galiu viena ranka. Labai pagreitina procesą!

Tvirtame indelyje slepiasi maloniai kvepiantis, gelinės konsistencijos šveitiklis, savyje turintis lengvai šveičiančių grūdelių. Turbūt dabar pagalvojote, kad jei grūdeliai neaštrūs, tai jis nieko nešveičia? Taip, ir aš ne vakar gimiau, ir esu susidūrusi su tokiomis gamintojų „pasakomis“, bet šį kartą viskas kitaip.

Malonios konsistencijos veido šveitiklis nušveičia veidą švelniai, bet gerai. Jau šveičiant apima malonus jausmas, lyg oda tapo labai švelni, o jis dar paaštrėja, kai jį nuplauni... Žinote tą jausmą, kai plauni plaukus ir delnai tartum slysta jais? Tai čia tas pats kai lieti odą. Ji tampa labai švelni, sudrėkinta, negyvos odos ląstelės nušveičiamos.

Žinot, turėjau aš ir Clinique viedo šveitiklį, net nerašiau apie jį (bet gal dar kada parašysiu), tai šis už jį milijoną kartų geresnis! O ir kiekis koks nemenkas, man patinka, kad produkto būna iki pakuotės viršaus, o ne priverkta, 50 ml kremo aš naudoju pakankamai ilgai, todėl drąsiai pirkau ir šveitiklį, nors ir atrodo, kad brangoka. Bet kai paskaičiuoji, supranti, kad mokėti apsimoka, nes naudojasi skalsiai ir ilgai.

Labai ilgai mėginau susidraugauti su ekologiškomis veido priemonėmis, bet dažnai rezultatas būdavo ne koks, neatsigindavau bėrimų, odą būdavo jautri, dirgli, o pas mane ji dar ir mišri... Žodžiu, kai parėjau ant ne ekologiškos kosmetikos mano gyvenimas tapo daug lengvesnis, daug mažiau spuogų, oda padrėkinta, net mažiau riebaluojasi, atrodo gaivi ir spindi. Džiaugiuosi, kad atradau Douglas liniją, todėl išmėginsiu ir kitus produktus.

No comments:

Post a Comment