Dove invirogating ritual dušo želė su avokadų aliejumi ir medetkų ekstraktu*


Šią savaitę aš tiesiog degu noru rašyti. Mane griaužia sąžinė, kad subaigiau begalę produktų, kurių apžvalgų dar nėra. Vasarą aš vykdžiau projektą: pabaik vieną priemonę, tik tada pirk kitą, ir taip subaigiau daug produktų. Kartais vis nusipirkdavau ką nors, bet realiai daug priemonių pribaigiau. Dabar jau reikia purškiamo dezodoranto, turiu tik rutulinius, nes pagaliau baigiau Dove. Taip prie jo pripratau, net keista :D Šiandien dar pasakoju apie Dove dušo želė su avokadų aliejumi ir medetkų ekstraktu.

Apie Dove želes jau prirašyta postų N, tačiau jie vis dar sugeba nustebinti. Dušo želė pakuotė atrodo įprastai, kaip visuomet, tik paveiksliukas kitas. Bet, ne, aš taip nustebau išvydus viduje ne dušo kremą, o dušo želė! Taip, jie pakeitė konsistenciją, dušo želė tamsiai žalios spalvos ir labai maloniai kvepia.

Putoja kaip visada puikiai, prausia gerai ir nesausina odos. Man atrodo, Dove galėtų pakeisti pakuotę, nes juk iš tokios niekam tikrai neaišku, kad produktas viduje visai kitoks nei buvo prieš tai! Aš jau subaigiau šią dušo želė, bet žinau, kad pirksiu dar, na taip labai ji man patiko!

0 Komentarai