04/08/2017

Dove Invirogating Ritual kūno losjonas su avokadų aliejumi ir medetkų ekstraktu*


Sveiki, mielieji. Kaip, gerai, kad pagaliau atėjo vasara! Atrodo, turėtumėm džiaugtis ja, o bet tačiau, pas mus su vyru dabar darbymetis... Darbų iki kaklo. O aš, štai žadėjusi vėl grįžti į blogą atradau dar labiau patinkantį užsiemimą. Taip, kalbu apie filmavimą. Ir nors dar kiek nejauku prieš kamerą, tiksliai žinau, kad nesustosiu. Tik va, nežinau, kaip suderinti blogą su filmavimais... Dievaži, aš nesuprantu, kaip dirbančios spėja ne tik youtubinti, bloginti, bet dar ir šimtą postų į instagramą paskelbti :D Matyt tą daro ne vienas žmogus? :) Vėl nuklydau aš į lankas, tiesa, dar apie filmavimus, žinau, kad man reikia kameros. Bet tiesa ta, kad paskutiniu metu pasišvaistėm, vyras nusipirko nauja Playstation, man nupirko džiovyklę, buvo dar šiokių tokių pirkinių. Aš dabar tik susimasčiau, kodėl jums visą tai pasakoju? (LOL). Todėl jau tikrai grįžtu prie temos, o šiandien pasakosiu apie priemonę, kurią naudoju kas rytą, ir jau net įpusėjau. Tai Dove kūno losjonas su avokadų aliejumi ir medetkų ekstraktu.


Atrodo, tiek prirašyta apie Dove, bet Dove sukuria vis kažką naujo, apie ką verta papasakoti. Kai atšyla orai, aš dažniausiai nebenaudoju riebių kūno kremų ar losjonų, aš ieškau to, kas lengvai įsigeria, nepalieka lipnumo jausmo, bet gerai drėkina odą, o tai ne visada suderinama.

Bet šį kartą Dove tai pavyko, mums įprastoje pakuotėje slepiasi skystas, baltos spalvos losjonas, kuris įsigeria labai greitai, bet labai gerai drėkina kūno odą. Jis palieka tokį glow (sveikai švytintį odos efektą), kuris man labai patinka.

Kalbant apie kvapą, tai jis toks neutralus. Nepasakyčiau, kad taip kvepia avokadas, ar medetkos. Tai tiesiog nosies neriečiantis, malonus, lengvas aromatas labai tinkamas vasarai. Man labai patinka šis kūno losjonas, tiesiog sutapimas, kad net du produktai, kuriuos testavau iš Dove, turintys avokadų aliejaus man labai patinka, bet apie kitą papasakosiu vėliau. Rekomenduoju išbandyti.

No comments:

Post a Comment