Dove restoring ritual kūno losjonas su kokosų aliejumi*


Padariau didelę klaidą, kai nusprendžiau susitvarkyti atminties kortelę ir susidėti produktų nuotraukas į vieną folderį. Produktų nuotraukos buvo susipynusios su vasaros įvykiais, aš susitvarkiau ir dabar yra visiškas shit. Jos susidėjo pagal laiką, kada darytos, ir dabar net sunku pagauti mintį apie ką reikia parašyti pirmiausiai. Taip be ieškodama vieno produkto aš radau kitą, irgi dar neaprašyta. Anas palauks :D

Tiesą sakant, pirma mintis gavusi šį losjoną testavimui buvo... o ne. Aš nemėgstų kokosų aliejaus. Bet galvojau, gi čia Dove, galbūt jie kokosų aliejų padarė šventuoju graliu? Deja ne.

Pradėkime nuo to, kodėl man nepatinka kokosų aliejus. Aš esu jį turėjusi kelis kartus, bandžiau ir kūnui, ir plaukams ir visiems galams, kuriuos tik rekomenduoja moterys forumuose. 0. Visų pirmą, mano kūno oda yra riebi. Ir riebi aliejaus konsistencija jam netiko. O dar tas kvapas. OMG, man nieko nėra baisiau už tikro kokosų aliejaus kvapą. Žinote, turėjau vieną vadovę, kuri ryte eidavo į dušą ir po to tepdavosi kokosų aliejumi. Kai ji prieidavo, kiekvieną kartą man pasistodavo klausimas, varge, kas čia per kvapas? Ai, taigi kokosų aliejus... Nekokie prisiminimai.

Bet svarbiausia ne kvapas, o poveikis. Nors iš esmės aliejus turėtų drėkinti ir maitinti, man kokosų aliejaus drėkinimas ir maitinimas per mažas, aš jo užsitepu ir po kurio laiko man traukia oda, reikia tepti dar. Toks diskomfortas gaunasi.

Apie Dove bandymus transformuoti bjaurujį kokosų aliejaus kvapą. Iš pradžių pauosčius losjoną kvapas atrodo VAU. Toks malonus, bet netrukus ateina sekanti labai saldi nata, tokia saldi, kad norisi eiti į dušą ir vėl nusiprausti.

Šiaip iš esmės pats produktas fainas, greitai susigeria, nėra lipnus, tikrai neneša į kokosų aliejų. Dove tikrai neblogai padirbėjo, bet jie juk negali pakeisti pačio kokosų aliejaus. Jei netinka tai netinka, nieko čia nepadarysi. Kvapo manau nereikėjo daryti tokio perdėm saldaus ir būtų dar buvę pusę velnio. Tačiau yra daug žmonių kuriems patinka kokosų aliejus. Ir jei jūs norite patogesnio jo vartojimo tikrai rekomenduoju Dove, čia jis apdirbtas ir pateiktas patogesnėje formoje.

O aš dabar naudoju (jau į pabaiga) aprašytąjį avokadų ir medetkų losjoną ir belenkaip patinka! Ką padarysi, aš tiesiog neesu kokosų mėgėja, prašyčiau avokado! :D

0 Komentarai