„Glam & Doll Sculpt & Volume“ Blakstienų Tušas*


Sveiki. Man kartais pasidaro kraupoka, kai apgalvoju apie tai, kiek aš priemonių neesu aprašiusi. Vasaros metas, puikus laikas tai padaryti, mat naujienų mažiau, visi galvoja tik apie tai kaip geriau pailsėti :D O jei rimtai, tai šiandien papasakosiu apie vieną tušą, kurio nepamėgau iš karto. Prisijaukinau po tuputį ir naudojau labai ilgai.
Itin juodos tekstūros blakstienų tušas
Tobulai paryškintoms blakstienoms
Apimtis + užrietimas be gumuliukų
Tinka veganams
010 BLACK

Kur pirkti? Drogas, Eurokos.


Su šio tipo tušais buvo keista istorija, prieš tai buvęs man labai patiko, šis ne, o sekantis, iš dabartinių naujienų irgi patiko iš karto :) Kodėl man iš karto nepatiko šis?

Realiai jis nelabai kuo ir skiriasi, patogus ir patrauklus naudojimui buteliukas, o štai šepetėlis, nors ir įprastos formos, su vienodo storio ir ilgio šereliais, kurie išdėstyti vienodu atstumu yra pakankamai kietas ir iš pradžių atrodo, kad su juo sunku dažytis, toks jausmas, kad susivarysi į akį.

Tačiau pamėginus kelis kartus, aš jį prisijaukinau. Rezultatas man labai patinka: blakztienos ryškios, tankios, pakeltos nuo šaknų ir atskirtos, be gumuliukų. Tušas nėra vandeniui atsparus, bet mano akims ašarojant jos lieka ten kur turi būti. Nors ir vokų oda riebi tušas ant blakstienų pasilieka ten, kur ir turi.

Tušas gal ir nesukuria lėlės blakstienų, tačiau jas padaro gražias, tankesnes ir užriestas bei išlieka iki vakaro. Nuvalant nesukrenta į gumuliukus, nusivalo gan nesunkiai su paprastu akių makiažo valiklius.

Tušo konsistencija tiršta, bet jis nevirsta per kraštus, ir konsistencija išliko tokia visą naudojimo laiką.

Taigi, apskritai kalbant man šis tušas patiko, džiaugiuosi, kad daviau jam antrą šansą, rekomenduoju išbandyti.

1 Komentarai

  1. Niekada neteko naudoti jokių tušų iš Catrice, bet atrodo, šio šepetėlis man tiktų - tokie mano mėgstamiausi. Įdomiausia, kaip ant pačių blakstienų atrodo, man tik šio dalyko pritrūko. :)

    Kviečiu ir pas save! :)
    http://pozityvumoblogas.wordpress.com
    http://grazusblogas.wordpress.com

    AtsakytiPanaikinti