10/08/2017

Golden Rose 60 sec express dry nagų lakas 31 spalva*


Sveiki. Paskutiniu metu bloguose vyksta diskusijos apie kritiką. Iš esmės ir ši aplinka yra sukurta ir kritikaai, nes juk neliaupsinsiu man nepatikusio ar nelabai patikusio produkto... Bet aš ne apie tai, ankščiau taip pat nevengiau kritikos kitiems blogeriams, net gi pašiepdavau jų parašytas eilutes, mano apžvalgos buvo persipinusios su bjauriais žodžiais ir kritika skirta kitems asmenims... Žinote, aš galvoju, kad žmogaus charakterį formuoja aplinka. Aš ne taip seniai išsivadavau nuo man labai artimo, bet nuolat mane kritikavusio žmogaus. O kritika dažnai netoli pažeminimo... Nors tą žmogų labai mylėjau, tačiau kritika suformavo mano požiūrį ir elgesį. Taigi, prisiklausiusi jos eidavau kritikuoti kitų.

Kritikavau ne tik blogerius. Mano kritikos sulaukdavo ir youtuberės. Nesvarbu, kad tos kritikos dažniausiai niekam nereikėdavo, aš jausdavau pareigą pakritikuoti viską, kas mano manymu budo blogai. Štai po to pati pabandžiau filmuoti, atrodo, kas čia yra, ateini ir sušneki į kamerą, juk žinai ką nori pasakyti. Kur gi ne ;) Kai gavau šusnį Goden Rose nagų lakų, bandžiau nufilmuoti video, bet vat nelabai kas gavosi :D Bet pats laikas apžvalgai ir šį kartą pasakosiu apie Golden rose nagų laką.


Nagų lakas iš naujos "Golden Rose" nagų lakų kolekcijos. Išdžiūsta per 60 sekundžių ir sukuria puikią nagų išvaizdą per trumpą laiką. Lengvai padengiams, blizgi, ilgalaike tekstūra. 74 madingi atspalviai akimirksniu paryškins jūsų nagų grožį.

Kaina: 1,65 €
Aš matyt jau esu išlepinta, nes paskutiniu metu kiek turėjau nagų lakų, visi jie buvo arba labai geri, arba tiesiog geri. Nes šį kartą mane šįs lakas nuvylė...

Labai patiko persikinė pastelinė spalva, todėl aš jį iš visos krūvos čiupau pirmąjį. Bet deja, GR su šiuo nagų laku dar yra kur patobulėti. Buteliukas labai patogus, dangtelis matinis, teptukas plokščias ir kirstas todėl nagus nusilakuoti patogu. Bet čia visi pliusai ir baigiasi.

Iš patirties žinau, kad ei lakas greitai nudžiūna, tai laikosi trumpai. Deja, su šiuo nagų laku taip pat, jis telaikė dieną. Tepasi labai netolygiai, lakas skystas, reikėjo trijų sluoksnių, kad pagaliau išsilygintu vaizdas ir atrodytu normaliai. Lakas nepigmentuotas... Deja, bet apart gražios spalvos ir greito nudžiuvimo daugiau pliusų aš nerandu. Kad ir kaip būtų gaila, man lakas nepasiteisino, jis tiktų nebet tuo atveju, jei ieškote gražios spalvos ir jums pakaks vienos dienos išsilaikymo.

2 comments:

 1. Jei jau apie kritiką, labai užkliūna gramatinės klaidos :(
  labai graži spalva, tokia vasariška :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. O taip, man tikrai reiktų atkreipti į jas dėmesį.. :(

   Delete