30/08/2017

NYX micelinis vanduo


Sveiki, mielieji. Šiandien ilgesingai apraudojau visus renginius, kuriuose negalėjau dalyvauti. Et, bet žinau, kad bus naujienų, todėl nenoriu atsilikti nuo savo susigalvoto grafiko. Tiek daug minčių prisikaupė, noriu lankyti makiažo pamokas ir filmuoti, labai noriu, bet laiko vis nėra. Darbas jį suvalgo, šiandien tik 19 grįžau namo, o dar nebaigiau darbų. Vienu žodžiu, suprantu, kad labai noriu yra tas pats kas labai stengiuosi, bet niekas nejuda į priekį, bet tikiuosi, kad kažkada turėsiu daugiau laisvo laiko... Šiandien papasakosiu apie NYX micelinį vandenį, kurį pirkau Rygoje, pas mus dar niekur nemačiau :)

Kai lankiausi Rygoje, praėjome NYX parduotuvę, negalėjau neužeiti. Susiviliojau dviem dalykais: šešėliais ir miceliniu vandeniu. Pagalvojau, kad pas mus jo nemačiau, tik per renginius nebent, ant visažistų stalų. Nusprendžiau išmeginti.

Man labai patiko solidus buteliukas: kvadratinis, su juodais elementais, tikrai atrodo gražiai, nė iš tolo neprimena įprastų micelinių vandenų pakuočių.

Pats micelinis realiai vidutiniškas. Makiažą nuvalo gerai, bet yra lipnokas, todėl jį reikia nusiplauti, be makiažo nuvalymo daugiau jokių funkcijų neatlieką, veido neatgaiviną. Realiai jis man panašus į L`oreal micelinį, bet L`oreal geriau nuvalo, o Garnier daug geresnis. Ar pirkčiau dar? Nežinau, manau, kad 6 eurai kiek per daug, yra geriau valančių odą micelinių.

No comments:

Post a Comment