ARTDECO Full Mat Lip Color Matiniai lūpų dažai* Nr. 38\ ir ARTDECO Soft Lip Liner Vandeniui atsparus lūpų pieštukas Nr. 59*


Sveiki, mielieji. Daug arbatų ir coldrex padarė savo darbą, jaučiuosi daug geriau. Kadangi sėdžiu namie, susitvarkiau vonios spinteles ir išmečiau pasibaigusio galiojimo priemones. Kvėpuoti iš karto pasidarė lengviau. 
Šiandien papasakosiu apie Artdeco naujienas, o Artdeco paskutiniu metu mane iš ties stebina... Negana to, kad neseniai paleido riboto leidimo rudens kolekciją, kitą savaitę vėl bus nauja kolekcija. Taip pat Douglas jau galime rasti visą krūvą kūno priežiūros priemonių. Taip, Jūs perskaitėte gerai. Artdeco pristato dušo putas (kaip aš jas Dievinuuuuu), kremus, yra net kvepalų namams todėl labai rekomenduoju atkrepti dėmesį. O dabar eilė atsiliepimui apie matinius lūpų dažus ir lūpų pieštuką.
Soft Lip Liner

Vandeniui atsparus lūpų pieštukas

Lūpų pieštukas „Soft Lip Liner Waterproof” – minkštos konsistencijos, lengvai ir intensyviai dengiasi, ypatingai ilgai išlieka ir neišbėga iš kontūrų.

Su natūraliais antioksidantais.

Talpa: 1,2 g

Kaina: 8,09 €

https://www.douglas.lt/katalogas/artdeco-soft-lip-liner/

Full Mat Lip Color

Lūpų dažai

Ypač matinės lūpos!

Kreminiai lūpų dažai suteikia intensyvų matinį efektą. Švelnios tekstūros ir ryškaus pigmento priemonė dėl sudėtyje esančių aliejų ir vašo dengiasi itin tolygiai.Greitai džiūsta ir ilgai išlieka, nesubėga į raukšleles.

Su lūpas puoselėjančiomis medžiagomis:

Bertoletijų riešutų aliejus
Persikų kauliukų ekstraktas
Kandelita vaškas
Dermatologų patvirtinti.

Valymui rekomenduojama naudoti aliejinius lūpų makiažo valiklius.

5ml

Kaina: 10,49 €

Kai gavau testavimui skystus matinius lūpų dažus, labai apsidžiaugiau, nes juos tikrai mėgstu. O kai pabandžiau ant rankos ir nenusiplovė su vandeniu man pabudo smalsumas, puoliau testuoti.

Artdeco lūpų dažai patogioje pakuotėje, su standartiniu, bet teisingu aplikatoriumi. Jis švelnus ir tikslus, man daugiau nieko nereikia. Užsisuka tvirtai, dažai neišbėga. Prie jų dar gavau iš puikų pieštuką, bet man nepasirodė, kad dažai būtų linkę subėgti į raukšleles. Jie gražiai pasidengia ir greitai nudžiųsta, o kai nudžiųsta, galima drąsiai bučiuotis, nes lūpų dažai ant paviršių nepersineša!

Dažai beskoniai ir bekvapiai. Laikosi laaaaaaabai ilgai, tol kol sumanau ką nors išgerti ar suvalgyti. Nemaniau, kad kada nors taip parašysiu, bet šie dažai man LABAI primena MAC Retro Matte lūpų dažus. Net išsivalgo lygiai taip pat, iš vidurio lūpų. Skirtumas tik kaina. Artdeco lūpų dažai pigesni per pus, o rezultatas identiškas. Tiesa, teisybės dėlei reiktų pridurti, kad lūpų dažai sausina lūpas.

Mano turimo pieštuko spalva 59, ji idealiai tinka 38 lūpų dažų spalvai. Pieštukas yra atsparus vandeniui, automatinis, minkštas ir tikslus. Net ilgai galvojusi neradau jam minusų.

Jei norite ilgai išliekančių lūpų dažų ne už kosminę kainą, rekomenduoju Artdeco. Tikrai nustebino.

0 Komentarai