DOUGLAS LES DÉLICES CREAMY BODY SHOWER GEL COCO VANILLA*


Sveiki, mieli skaitytojai. Pagaliau pasveikau, praėjo visi negalavimai ir galiu normaliai tęsti darbus. Jau buvau užsiminusi, kad aną savaitę buvau sunegalavusi, tik pusę dienos buvau namie, kitas ėjau į darbą, bet nesijaučiau gerai. Praėjo, o aš pagaliau vėl galiu normaliai gyventi :) Paskutiniu metu naudoju Douglas dušo želė, todėl nusprendžiau nieko nelaukus apie ją papasakoti. 
Creamy Body Shower Gel Coco Vanilla

Kreminė kokosų ir vanilės kvapo dušo želė

Visų tipų odai.

Pasiimkite į dušą ir mėgaukitės imituoto leidimo įvairiaspalve ir žaisminga vienaragių pakuote!

Šis kvapas, susidedantis iš dviejų ingredientų – kokosų ir vanilės – nuneš kiekvieną į pieno ir medaus žemę. Galėsite pasimėgauti nauja grožio ir kvapų kombinacija.

Ši kokosų ir vanilės kvapo kreminė dušo želė taps pagrindiniu dušo malonumu ir paliks lengvą bei kvapų pėdsaką ant jūsų aksominės odos.

•Jausmingas malonumas.
•Parduodama mažais (kelioniniais) ir dideliais buteliukais.
•Patikrinta dermatologų.
•Pagrindinės sudedamosios dalys: alavijų ekstraktas, pantenolis, glicerolis.

Naudojimas

Užtepkite ant drėgnos odos. Išmuilinkite ir kruopščiai nuplaukite. Švelniai nusausinkite odą.

300ml.

Kaina: 7,99 €Be abejo, akys krypsta į pakuotės dizainą. Aš nesakysiu, ką apie tai manau, savo bloge šia tema mažai kalbu, na, tiesiog dabar vienaragiai ant bangos :) Smagi žydra pakuotė nuteikia šmaikščiai, na gerai, pripažinsiu – pralinksmina.

Pati pakuotė man labai patinka, nes pompa leidžia greitai ir patogiai dozuoti priemonę. Kas stebina tai itin stiprus kvapas, kuris dar ir labai saldus. Kokosas + vanilė, derinys mirtinas, man kiek per saldu :) Todėl siūlau prieš perkant pirma pauostyti kvapą.

Bet dušo želė prausia gerai, odos nesausina, yra gelinė melsvos spalvos. Man šiaip patinka šios serijos dušo želės, tik vat su kvapais reikia atsargiai, nes jie stiprūs. Dušo želę rekomenduoju jei: norite, vienaragio vonioje, jei norite, kad šiltas ir saldus aromatas praskaidrintų rudens rytus ar vakarus ir galų gale jei ir jums vienaragių manija.

O man tiesiog smagu dėl to, kad vieną dieną kažkada su kolegomis dizaineriais kalbėjome jog reiktų prigaminti etikečių su vienaragių, o štai kitą dieną aš jau laikiau šią dušo želė savo rankose. : D

0 Komentarai