DOUGLAS MAKE UP Heaven Lipstick Lūpų dažai Take It Red*


Sveiki, mielieji. Kad ir kaipo šiandien stengiausi nekreipti dėmesio į orą, vis gi pastebėjau, kad pila visą dieną ir, kad jau ryt į darbą tikrai reiks autis rudeninius batus. Kalbant apie garderobą, tai labai noriu rudeninio paltuko. Dairausi gražaus, i kol kas džiaugiuosi tuo, kad pagaliau atsinaujinsime stacionarų kompiuterį ir darbai eisis dar greičiau. Man patinka ruduo, nes jis visuomet atneša ką nors naujo.
Heaven Lipstick

Lūpų dažai

Lūpų dažai „Heaven“ iš DOUGLAS kolekcijos – tai tikra palaima jūsų lūpoms. Remiantis iš Azijos pas mus į Europą atkeliavusia mados tendencija, šie nepakartojami putlinamieji lūpų dažai suteikia lūpoms stulbinamą spalvos akcentą ir geidulingą matinį efektą, kuris išlieka net iki aštuonių valandų. Patogu laikyti rankoje, preciziškas apvadas, lengva „Fluid Shape“ konsistencijos technologija kuria priemonę, kurios užtenka ilgam ir kuri užtikrina malonų, natūralų pojūtį, užtepus ant lūpų.

 Kaina: 9,74 €

https://www.douglas.lt/katalogas/douglas-make-up-heaven-lipstick/

O šiandien noriu papasakoti apie labai įdomią naujieną. Kai pamačiau šiuos lūpų dažus Douglas elektroninėje parduotuvėje, jie iš karto patraukė mano dėmesį. Mat jie labai panatūs į turimus iš catrice, kurie man labai patinka. Dar labiau apsidžiaugiau juos radusi Douglas voke, todėl čiupau bandyti.

Tai markerio tipo lūpų dažai, su cushion kempinėlės tipo aplikatoriumi. Įdomiai skamba, tiesa? Čia markeris pakuotėje itin išreikštas, spaudinėjant mygtuką išgauname produktą. Iš pradžių iš tiesų spaudinėjau apie 30 kartų, kaip ir parašyta ant pakuotės.

Kempinėlė labai švelni, su ja malonu aplikuoti lūpų dažus ant lūpų. Tačiau, dažai gana skysti todėl čia jau reikia pieštuko. Jie linkę subėgti į lūpų raukšleles. Dažai pigmentuoti, bet čia tas atvejis, kai dažai nusivalo ir lieka pigmentas, kurį nuvalyti galima tik su vandeniui atspariu makiažo valikliu.

Patys dažai maloniai jaučiasi ant lūpų, nėra lipnūs. Ant kitų paviršių persiduoda, todėl valgyti ir gerti reikia atsargiai. Pigmentas išsilaiko ilgai. Douglas siūlo net šešis populiarius rudeniškus atspalvius, o dabar šiems lūpų dažams dar ir 25 procentų nuolaida, todėl jei norite išbandyti, paskubėkite įsigyti. Ar verta? Aš mielai išbandyčiau ir nude atspalvius.

2 Komentarai

  1. Aš pirkau būtent nude atspalvį, nes ieškojau kažko labai patogaus kasdienai - kad nereikėtų nuolat bėgioti ir tvarkyti makiažo. Su raudona spalva šiek tiek baidausi, nes reikėtų labai jau super pasidažyti, o aš tam talento neturiu, manau :) Bet apskritai lūpdažiu esu labai patenkinta, tikrai ilgai išlieka ir nėra blizgesio (aš labai nemėgstu tų blizgėjimų, kur atrodo, kad lūpos nuolat šlapios). Na ir po truputį pradedu mokytis pieštuku naudotis, kad galėčiau gal kada ateityje ir raudoną spalvą išbandyti (taip taip, yra dar tokių, kurioms pieštukas - neatskleista paslaptis). Na ir jei jau apie atsinaujinimus kalbant - tai ar visgi atsinaujinot kompiuterį? Kokios firmos rinkotės? Aš jau gal pusmetį renkuosi būtent stacionarų ir vis neapsisprendžiu. Nors ir akcijų būna, bet jų tiesiog per daug, nu kaip galima išsirinkt iš va, pvz. kokių 60 variantų - https://www.elektromarkt.lt/lt/kompiuterine-technika/stacionarus-kompiuteriai?? Kosmosas.. Įtariu, kad tau draugas/vyras padėjo? :) Mielai perleisčiau tokį darbą vyiškiui, jei tik toks šalia būtų..

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Kamile, nereikia bijoti raudonos, tik reik atsirinkt tinkamą spalvą :) o kompiuterį atsinaujinom, pirkom stacionarų, nes jo reikėjo labiau nei laptopo. Intel, toks nedidukas kvadratukas, daugiau apie kompiuterius nenusimanau, nes tuo užsiima mano vyras... Sėkmės renkantis ;)

      Panaikinti