23/09/2017

DOUGLAS MAKE UP Shade In A Pen Akių šešėlių pieštukas 7 Lovely Pink*


Sveiki, mielieji. Taip jau gavosi, kad peršalau, todėl likome Kaune, nors planavome važiuoti į Augustavą, nes kaip tyčia ir diena pasitaikė puiki... O kadangi likau namie, ir šiuo metu darome remontą, aš vis galvoju apie tai kodėl apsikraunu daiktais. Žadame pirkti spintą ir aš jau dabar matau, kad dalis drabužių keliaus lauk. Nesuprantu, kam aš laikau tuos išaugtinius "gal kada suplonėsiu ir man vėl tiks" rūbus... Esu labai prieraiši, todėl man sunku išmesti net per mažus drabužius, jau net nekalbu apie tai kiek pas  mane yra nebenaudojamos kosmetikos, nes ji nebegalioja, tačiau yra iš riboto leidimo kolekcijos ir sentimentai neleidžia išmesti. Tačiau aš vis gi kartais prasivalau, ne taip kaip kad mano mama, kuri kaupia daiktus metai iš metų... Matyt čia sovietinis palikimas, kai negalėjome nusipirkti, todėl nieko neišmesdavome... Žodžiu, mano mintyse dabar ne tik tai, kad reikia sunaudoti turimus produktus, bet ir tai, kad reikia apsivalyti ir nebe apsikrauti. Tik vargu, ar tai įgyvendinama.... :D
Shade In A Pen
Akių šešėlių pieštukas
Ieškote išties naujoviško būdo, kaip užtepti akių šešėlius? Čia jūsų paieškos baigiasi, nes DOUGLAS kolekcijoje atsirado aukščiausios klasės akių šešėlių pieštukas. Šį, į lūpų pieštuką panašų, akių pieštuką nepaprastai patogu naudoti, jis paperka nuostabiai švelniu jausmu vos užtepus, net vargu ar būtų maloniau, jei šešėlius teptumėte ranka. Be to, galima rinktis iš užburiančių ir madingų „Metallic“ atspalvių, kurie leis jūsų akims tviskėti ir spindėti.
1vnt.

Kaina: 9,99 €O šiandien skubu papasakoti apie Douglas naujieną, akių šešėlių pieštuką. Tiesa, Douglas ne pirmasis paleidęs į rinką panašaus aplikatoriaus priemonę. Turiu Artdeco lūpų pudrą, kuri man beje, labai patinka, todėl su malonumu mėginau ir šią priemonę, tik čia akių šešėliai. Pakuotė smagi, metalo spalvos, su atsisukančiu dangteliu. Dangtelio viduje ir gyvena šešėliai, todėl kai pritrūkstame reikia juos pakabinti iš naujo.

Mano spalva Lovely Pink, tokia labai universali, švelniai rožinė, perlamutrinė spalvytė. Džiaugiuosi, nes ją naudoju dažniau nei, kad kokią mėlyną. O aplikavimas iš tiesų labai patogus ir daug lengvesnis, tiesiog brauki ant voko pieštuku ir viskas.

Tiesa, jei lūpoms kempinės kietumas ne itin svarbus tai šešėliams tai aktualiau ir man pasirodė, kad norėtųsi, jog kempinė būtų minkštesnė. Specialiai išbandžiau šešėlius be šešėlių pagrindo ir gaila, tačiau jie vakarop sugulė į raukšleles. Tačiau su šešėlių pagrindu viskas buvo gerai.

Džiugu, kad šešėliai nebyra ir tinka jautrioms akims. Douglas pristato net 12 atspalvių, tarp kurių ir nude spalvos ir rausvos bei net mėlyna pavadinta Neptune, kurią mielai pabandysiu ant rankos parduotuvėje. Yra ir rusvų bei juodų spalvų. Gerai kai tokia plati gama, visos atras savas spalvas, o atrasti tikrai rekomenduoju, tai paprastas būdas naudoti šešėlius!

No comments:

Post a Comment