20/09/2017

Essence „instant volume boost“ neišsitepantis ir vandeniui atsparus blakstienų tušas*


Sveiki, mielieji. Paskutiniu metu aš praktikuoju sąmoningą vartojimą. Visą vasarą stengiausi jį praktikuoti. Nepirkau produkto, jei tokį turėjau. Ko pasekoje, sėkmingai pildžiau savo svajonių kolekciją. Ankščiau atiduodavau labai daug produktų, ir tuos kuriuos atsiųsdavo, bet man netiko ir pati prisipirkdavau bet ko tuomet išdalindavau. Negalvojau tiesą sakant. Tačiau vis dažniau susimąstau apie tai, kad mes labai daug visko vartojame, išmetame daug šiukšlių, nekalbu apie elektrą ar vandenį. Mano močiutė man visada sakydavo: jei tau to daikto nereikia, nepirk. Kol man daėjo... O dabar žiūriu, kad ir brangesniam daiktui lieka, ir mokesčiams ir atsidėti galiu. Stengiuosi nebeiti į kavines, o neštis pietus į darbą, taip dar daugiau susitaupo. Ant ko paslystu tai ant drabužių, iš tiesų per vasarą ir dabar nemažai prisipirkau. Todėl nebeperku ir tų grožio dėžučių, na taip, smagu išpakuoti, bet kiek dalykų būna reikalingų? Gal geriau šešėlių paletė už 50 eurų, bet tikrai gerų ir tų kurių norėjai? Štai tušų šiuo metu turiu kelis ir visi jie labai neblogi, nors ir nereikia paploninti piniginės norint juos įsigyti. Vienas iš jų yra Essence naujasis tušas, žadantis nerealią apimtį.
Visą dieną išsilaikanti itin didelė apimtis bei atsparumas vandeniui! dėl blakstienų išvaizdos nebereikia jaudintis dėka specialaus šepetėlio su švelniais šereliais ir vandeniui atsparios formulės. šiuo tušu galima pasidažyti vos per 10 sekundžių.

Kaina: 3.39  EURMan patinka naujųjų Essence tušų pakuotės. Kažkada pagalvojau, kad primena L`oreal tušus. :) Smagios ir ryškios, šį kartą mėlyna. Kitoje tušo pakuotės pusėje net matome kokios formos šepetėlis. O jis gan didelis, ilgas. Net galvojau, kad bus sunku pasidažyti. Iš pradžių taip ir buvo, tušas tepė košę, kurios buvo neįmanoma atsikratyti net nuvalant šepetėlį.

Bet dabar tušas subrendo,  ir su juo dažyti blakstienas iš ties smagu, nes visas procesas greitas ir lengvas. Net gi apimties kažkiek suteikia, atskiria blakstienas ir jas padaro itin juodas. Nusivalo tik vu vandeniui atspariu tušu.

Šereliai labai švelnūs ir minkšti. Bet pats tušas kiek erzina jautrias akis... Iš pradžių labai, o dabar tik truputį. Šiaip man patinka didelis šepetėlis, nes blakstienas nudažo tikrai greitai. Smagus tušas už nedidelę kainą.

No comments:

Post a Comment