19/09/2017

Essence „prismatic hololighter“ lazdelė *


Sveiki, mielieji. Pas mus namie vėl remontas, kadangi vyrui atostogos, nutarėme pertapetuoti nepatinkančius tapetus, pagaliau įsigyti spintą. Kaip aš laukiu spintos, pagaliau galėsime normaliai susidėti drabužius. Iki šiol turėjome tik komodas. Na, o šiandien noriu papasakoti apie Essence naujieną, kurios labai laukiau, tačiau kai pabandžiau supratau, kad šis produktas ne trisdešimtmetėms, o jaunesnėms merginoms. Beje, ar ir jūs tvarkote skalbinius 22 valandą vakaro, kaip ir aš :D ?
dėka šviesą atspindinčių pigmentų praktiška blizgi lazdelė skruostams suteikia holografinį užbaigimą.

3.99  EURŠią priemonę vėl gi įsidėmėjau peržvelgusi promo nuotraukas, labai norėjau išbandyti. Ir vėl gi (mano bloge kažkoks palyginimų vakarėlis) aš turiu panašų hailaiterį iš Maybelline, kuris man labai patinka, todėl į šį dėjau daug vilčių ir norėjau išbandyti.

Labai simpatiška pakuotė, stiko pavidalo priemones naudoti labai patogu, išsuki ir užtepi – gali keliauti. Šis hailaiteris pakuotėje atrodo baltas, bet užtepus ir išsklaidžius žiūrint prieš šviesą pasimato rausvos ir melsvos dalelės. Man kiek keistokas šis efektas, neįprastas, manau, kad paauglėms turėtų itin patikti.

Galvoju, kad tai mano pirmas holografinis hailaiteris, todėl ir efektas atrodo dar neįprastai. Hailaiteris ant veido laikosi kelias valandas, po to kažkur dingsta. Iš esmės tai idomi kreminė priemonė, smagu buvo išbandyti, bet nemanau, kad toliau naudosiu, rekomenduoju jaunatviškoms merginoms.

No comments:

Post a Comment