L`oreal valomasis gellis su rožiu ekstraktu


Labas vakaras, mielieji. Hmm, vėl savaitė pralekė nenumaldomu greičiu. Pagaliau jaučiuosi geriau, ir kiek liūdžiu, kad atėjo savaitgalis. Mat darbe tikrai gerai praleidžiu laiką :D Bet, mano vyrui prasideda atostogos, o ryt važiuojame į Birštoną, tai tikrai negaliu skųstis :) O šiandien noriu papasakoti apie L`oreal gelį, kuris mane nustebino. Nedaviau jam daug vilčių, bet jis man patinka ir aš jau jį baiginėju :)
VALOMASIS GELIS su ROŽIŲ ekstraktu, puikiai vertinamu dėl raminamųjų savybių, ir su JAZMINŲ ekstraktu, gerai žinomu dėl savo maitinamųjų savybių.
KAIP NAUDOTI: Naudokite rytais ir vakarais ant drėgnos veido ir kaklo odos. Masažuokite sukamaisiais judesiais, kol susidarys putos. Nuplauti drungnu vandeniu. Be muilo.

PATIKRINTAS OFTALMOLOGŲ IR DERMATOLOGŲ.Iš tikro aš jį pirkau jau senokai, net nebe pamenu kada, prieš kelis mėnesius tai tikrai, jei ne prieš pusę metų :) Tada aš norėjau išbandyti naujieną, nemaniau, kad mano odai tiks. Tačiau, laikas bėgo o priemonę aš smagiai naudoju.

Man patinka pakuotė: minkšto plastiko tūtelė patogi naudojimui, net po tiek laiko neapsitrynė ir yra tokia pat kaip ir pradžioje. Dangtelis nusiima, todėl iškrapštyti gelį iki galo nebus sunku. Be to pakuotė beveik visa permatoma, todėl matosi kiek liko priemonės.

Pats gelis balzganos spalvos, gan tirštas ir putoja labai gerai. Gerai prausia, bet tinka jautriai odai! Teisybės dėlei reikia pripažinti, kad jo ištisai nenaudoju, keičiu su putomis, bet vis tiek galima daryti išvadą, kad jis tinka mišriai odai. Nuplauna riebaliuką nuo odos jos nepažeisdamas. Po plovimo odos netempia. 

Kažkokio ypatingo kvapo aš nejaučiu. Pastebėjau, kad gelis tinka tuomet kai reikia nuprausti veido kaukes, kad ir tos pačios, L`oreal firmos. Be to, manau kad jis kiek dezinfekuoja spuogelius, nes po jo jie greičiau gyja. Smagu, kad sudėtyje nėra dažiklių.

Man tikrai patinka šis gelis, bet jei reiktų atsakyti į klausimą, ar pirkčiau dar, manau atsakyčiau, kad ne, nes noriu išbandyti kitus L`oreal prausiklius. Tačiau šis man tikrai patinka ir nieko blogo apie jį negalėčiau pasakyti :)

0 Komentarai