Rudeninis makiažas

 

Temperatūra nukrito ir aš, nors ir su varvančia nosimi norėjau išbandyti naujas, testavimui gautas priemones. Šį kartą tai Artdeco lūpų dažai, kadangi spalva rusva, pritaikiau rusvą makiažą. Paskutiniu metu labai beria odą, todėl su jos maskavimu teko padirbėti daugiausiai.


Na ir visa naudota kosmetika.Plačiau aptarsiu akių makiažą. Visų pirmą aš gerai paruošiau vokus, tam naudojau Urban Decay šešėlių pagrindą.

Tada ėmiau The Balm Apetit paletę ir voką padengiau Bruce Schetta spalva. Į akies voko linkį vedžiau Ray Sinbread.


Tuomet į akies vidinį kampą vedžiau Urban Decay VICE LTD Reloaded paletės spalvą GASH.

 Tada atėjo Urban Decay Naked Smoky paletė ir spalva Dirtysweet, kurią šešėliavau nuo GASH spalvos iki išorinio voko krašto. 


 

Tuomet pravežiau linijas virš blasktienų su Paese rudu pieštuku ir kruoščiai išklaidžiau. Tuomet vėl eilė the Balm ir spalvai Chris P. Bacon, kurią šešėliavau ant spalvos Dirtysweet.Tada vėl ėmiau Urban Decay VICEW LTD Reloaded paletę ir Twice baked spalvą, kurią vedžiau į patį įšorinį akies kamputį.Viską sklaidžiau su Bruce Schetta spalva. Sklaidžiau, sklaidžiau...Buvau prisidirbus su vidiniais akies kampučiais, bet viską užmaskavau, ir įvedžiau Thirteen spalvą. Tada vėl ėmiau Paese pieštuką ir pravedžiau viršutinę vandens liniją. Viską užbaigiau su Essence akių plunksnele.


Kalbant apie veidą, minėjau, kad buvo daug maskavimo. Pasitelkiau Douglas ir MAC maskuoklius, bet prieš tai naudojau Douglas Prime and Glow švytėjimo suteikiančią bazę.


Ir pagaliau lūpos, jas dažiau Artdeco pieštuku ir Full Mat lūpų dažais.

2 Komentarai

  1. Atsakymai
    1. Nerealiai ačiū! Stengiuosi tobulėti, bet va pravedimus brėžiant rankos vis gi sudrebėjo :( ;)

      Panaikinti