SEKMADIENIO RUBRIKA: NAUJIENOS #106 mano pirkiniai


Sveiki, mieli skaitytojai. Hmm, nerašiau visą savaitę, nors planavau rašyti kas dieną :D Savaitė buvo kupina nuotykių: nuo sunegalavimo darbe iki puikiai praleisto savaitgalio. Penktadienį išvažiavome į Klaipėdą, o grįžome tik šiandien. Vakar gerokai pavakarojome, labai gaila, kad nelaimėjome... Na, bet laiką praleidau puikiai: gera draugija, putojantis vynas ir pirtis, bei daug maisto, turbūt nieko daugiau ir nereikia :D Žodžiu, buvo visko, o apie pirkinius tuoj papasakosiu.Aš nespėjau nukeliauti iki pašto, bet užtai spėjau praleist savo algą :D Kadangi vasarą buvo kelionių metas, aš stengiausi nepirkinėti kosmetikos, kurios man nereikėjo. Mintis gal ir nieko, bet niekas neįspėjo apie šalutinį šios idėjos poveikį: kai viskas baigiasi, išleidi daug didesnę pinigų sumą nei paprastai :D Todėl nežinau ar rudenį šią idėją vystysiu toliau. Man baigėsi visi šampūnai, dušo želės, šveitikliai. Todėl užsipirkau savo mėgstamų priemonių, bei kelias dušo želė pabandymui. Losjonai ir kūno kremai nesibaigė, bet vis tiek nusipirkau Douglas losjoną pakartojimui, taip pat į nuotrauką nepateko Garnier micelinis vanduo. Galiu pagirti Isana dušo putas, nes perku jau antrą kartą, pirmą labai pasiteisino. Nepakartojamas kvapas! Visos kitos priemonės irgi patinka.


Na ir negaliu nuslėpti džiaugsmo, pagaliau nusipirkau Urban Decay Electric paletę! O Dieve, aš jos norėjau dar tuomet kai UD nebuvo Lietuvoje... Taip seniai... Bet tiesa yra ta, kad buvo gaila pinigų, nes kaip gi dažnai naudojame spalvotus šešėlius? Bet čia ne šešėliai, čia presuoti pigmentai, realiai aš dar net neturėjau progos įmerkti pirštus į juos... Kaaaaaip noriu :D


Na ir labai seniai norėtas Uoga uoga šepetėlis. Taip ilgai zulinausi apie jį, pagaliau nusipirkau. Atleiskite, kad nešvarus, jis manau pas mane pastoviai bus nešvarus, nes labai patinka!

Žodžiu, paišlaidavau, dar pirkau ir rūbų: striukę, ilgą megztinį, kelnių, palaidinių ir pan. Nepatiko man ta nieko nepirkimo idėja, dabar teks riaugėti iki kitos algos :D :) Juokauju, žinoma, bet manau, kad nepirkimo mintį pasilaikysiu iki kitos vasaros :) 

0 Komentarai