SEKMADIENIO RUBRIKA: NAUJIENOS #107 mano pirkiniai ir dovanos


Sveiki, mieli skaitytojai :) Pagaliau aš namie, labai gerai pailsėjau Birštone, tiesą sakant net sunkoka vėl įsijausti į darbus. Tačiau gero reikia po truputį, todėl grįžtu su naujienų rubrika. Pamažu visi grįžtame iš atostogų, todėl kosmetinė pilnėja naujais produktais. Pati taip pat nemažai vėl visko prisipirkau. Apie viską nuo pradžių :)Jau senokai dairiausi į Margaritos naujienas, todėl pagriebiau išbandymui micelinį bei veido kremą-gelį. Iš karto atskleisiu, kad micelinis labai patinka, o štai kremas visai netinka jautriai odai... Gaila, nes labai skaniai kvepia.


Naujienos iš Artdeco. Jei antakių markerio spalva per šviesi tai matinių lūpų dažų tiesiog ideali, man labai patinka. O kaip jis laikosi! Dar reikia normaliai ištestuoti, bet man jau patinka :) Dėkoju Artdeco!


Dar įgyvendinau savo seną svajonę: nusipirkau Urban Decay šešėlių pagrindą. tiesą sakant, turiu jau tiek palečių, o dar neaprašiau nes reikia normaliai nufotografuoti pigmentaciją. EDEN pagrindą jau esu bandžiusi, turėjau mėginuką, todėl pilną pakuotę nusipirkau drąsiai. Pagaliau!


Na ir nežinau kodėl , bet pastaruoju metu tenkinu savo paikas užgaidėles, nusipirkau seniai norėtus išbandyti Schwarzkopf šampūną ir kondicionierių. Dairiausi dairiausi, tiek kartų esu praėjusi, pagaliau nusipirkau. Tiesą sakant, patinka. Būtinai parašysiu apžvalgas bloge. Tokios mano rudeniškos naujienos, deja, makiažo šiandien nebus, bet pasistengsiu parengti kelias apžvalgas kitą savaitę, bus lengviau, nes mano vyras atostogauja ir aš turėsiu daugiau laiko :)

Gero sekmadienio,

0 Komentarai