08/10/2017

Catrice Nagų lakas „Brown Collection“ 04 UNMISTAKABLE STYLE*


Sveiki, mielieji. Kaip Jūsų savaitgalis? Mano tai SUPER. Vakar pusę dienos miegojau, po to tvarkėmės, tuomet 12 nakties aš pasiūliau vyrui važiuoti į Mackdonaldą ledų. Jis pasakė: kodėl ne? Ir mes sėdome į automobilį :) Ledų deja, negavome, nusipirkome pyragėlių, bet laiką praleidome labai gerai. O šiandien dar vežėm į sodą lentynas, dabar jau nieko nebe noriu, tik ilsėtis :D Mano nuomonė tokia: nėra blogo oro, yra tik blogas planas ;) Naujienų šią savaitę nebuvo, išsitaškiau Lenkijoje, o siuntinys dar neatkeliavo. Užsisakiau makiažo šepetėlių, bet jie irgi dar neatėjo. Apskritai tai šį mėnesį esu numačiusi daugiau išlaidų drabužiams nei kosmetikai, bet kas ten žino, kas ten žino :) Juolabiau, kad aš pabaigiau beveik visus savo šampūnus ir dušo želė ir dar savo mylimiausius kremus. O ir veidas reikalauja priežiūros. Tačiau aš labai noriu paltuko, juodų kelnių, raudonų flanelinių marškinių ir kažkokios šventinės aprangos (tik dar nenusprendžiau ko tiksliai). Užsiplepėjau, dabar jau tikrai laikas grįžti prie kosmetikos. Didžiuojuosi savimi, kad apžvelgiau beveik visas Catrice priemones, o jau pats laikas tai padaryti, nes ruduo kaip ir ypusėjo. Kam bus aktuali rudens tema žiemą? Taigi. Atėjo eilė apžvalgai apie Catrice nagų lakus, manau, kad išsiplėsiu ;)
Nagų lakas su puikaus padengimo tekstūra
Praturtintas „acai“ aliejumi
Madingos rudos spalvos
Tinka veganams
Kaip ir bloginimo pradžioje taip ir iki šiol aš labai prijaučiu Catrice nagų lakams. Juos mėgau tuomet, kai nebuvau išbandžiusi daugybės firmų nagų lakų, juos tebemėgstų ir dabar. Kuo gi jie mane taip žavi?

Catrice pakeitė nagų lako buteliuką, dabar jie stačiakampio formos, su nuimamais kamšteliais, kaip ir LUX nagų lakuose, buteliukai atrodo tikrai elegantiškai ir prabangiai. Man labai patinka rose gold spalvos detalės.

Išliko man patinkantis šepetėlis: plokščias, pakankamo ilgio, tolygiai nukirptas ir kokybiškai pagamintas. Tai bene geriausias šepetėlis iš visų nagų lakų, kokius esu išbandžiusi.

Mano spalva vadinasi Unmistakable style, tai tobula rudeniška spalva, gili, ruda, kuri tam tikrame apšvietime atrodo kaip juoda. Dievinu tokias chameleonines spalvas. Lakas turi shimerį, dėl kurio ilgiau laikosi ant nagų.

Pigmentacija puiki, užtenka vieno sluoksnio ir gauname reikiama spalvą ir padengimą. Lakas nei per tirštas nei per skystas. Išdžiuna per penkias minutes, galima sakyti – akimirksniu, kol ryte pasidengiu  makiažo pagrindą.

Šioje Catrice kolekcijoje yra 4 spalvos, man šita pati gražiausia ;) Lako laikymąsis sąlyginis, nuo vienos dienos iki kelių, priklauso nuo nagų būklės bei kitų aspektų. Bet man jis patinka ne dėl laikymosi, o dėl spalvos, konsistencijos, rezultato, šepetėlio ir galiausiai dėl buteliuko.

Mane stebina dar ir tai, kad Catrice asortimente galima rasti spalvų, analogiškų LUX nagų lakų spalvoms. Spektras tikrai platus. Man pačiai keista, kaip Catrice nagų lakas gali nurungti Chanel nagų laką, bet būtent taip ir yra. Visiška meilė ;)

2 comments:

  1. Man irgi catrice nagų lakai labai labai patinka, pavadinimai labai faini :D negaliu pasakyt kad jie kažkuo įspūdingi, tiesiog nebrangūs, spalvų pasirinkimas tikrai didelis, neatrodo taip baisiai kaip pvz Maybelline, susisluoksniavę visi, fui, limituotos kolekcijos neretai būna labai šaunios:)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Aš manau, kad tai tiesiog geriausias kainos ir kokybės santykis ;)

      Delete