06/10/2017

Catrice „Re-Touch Anti-Dark Circle“ maskuokilis ir „Re-Touch Brightening“ maskuoklis*


Sveiki, mielieji. Pagaliau penktadienis! Kaip praėjo Jūsų savaitė? Mano tai labai gerai, ji buvo pilna darbų ir įspūdžių, bet jau laukiau savaitgalio ir progos pailsėti. Šiandien po darbų važiavome po vakarėjanti Kauną ir aš galvojau: kaip fainai, kad mano miestas auga ir gražėja. Labai tuo džiaugiuosi, aš Kaune gimiau, užaugau ir gyvenu visą gyvenimą, todėl dabar nepaliauju stebėtis lyg grybais po lietaus dygstančiais naujais pastatais ir apskritai tuo, kaip miestas keičiasi. Smagu :) 

Šiandien noriu papasakoti apie priemones, kurias pamėgau ne iš karto. Reikėjo prisipratinti ir tai labai geras pavyzdys kai nereikia skubėti rašyti apie produktą ;) Tai du Catrice maskuokliai, kurie nėra tokie, kaip mes visos įpratusios.




Catrice „Re-Touch Anti-Dark Circle“ maskuokilis ir „Re-Touch Brightening“ maskuoklis

Miela alyva. Šis praktiškas pagalbininkas patobulina veido spalvą: skystas maskuoklis su vidutinio padengimo levandos spalva neutralizuoja geltonas dėmeles. Dėl minkšto šepetėlio aplikatoriaus ir kreminės tekstūros gali būti lengvai naudojamas ar sumaišomas. Jis taip pat turi ir drėkinamą efektą, kuris išlieka iki 18 valandų. Jei yra poreikis užtikrinti ilgesnį išsilaikymą, visų prima gali būti naudojamas makiažo pagrindas. Tuomet jau kruopščiai padengiamas maskuokis ir tada vėl makiažo pagrindas.



Grožio patarimas



Spalvas koreguojanti makiažo technika pagrįsta spalvų teorijos principais. Papildomos spalvos - specifiniai atspalviai, kurie naudojami odos spalvos nelygumams paslėpti. Maskuoklis su geltonos spalvos pigmentais idealiai tinka paslėpti odos geltonumus, tuomet ji atrodo sveika ir gyvesnė.

Catrice „Re-Touch Anti-Dark Circle“ maskuokilis

Gražus rytas. Šis praktiškas pagalbininkas patobulina veido spalvą: skystas maskuoklis su vidutinio padengimo geltona. Dėl minkšto šepetėlio aplikatoriaus ir kreminės tekstūros gali būti lengvai naudojamas ar sumaišomas. Jis taip pat turi ir drėkinamą efektą, kuris išlieka iki 18 valandų. Jei yra poreikis užtikrinti ilgesnį išsilaikymą, visų prima gali būti naudojamas makiažo pagrindas. Tuomet jau kruopščiai padengiamas maskuokis ir tada vėl makiažo pagrindas.







Vėl gi pradėsiu nuo pakuočių, į kurias iš karto atkrepiau dėmesį kai tik gavau testavimui. Tvirtos, metalinės pakuotės yra tikrai kokybiškos ir verčiančios priemones naudoti. Nes tiesiog smagu laikyrti rankose sunkią pakuotę. Štai ką reiškia, kai pakuotės išdirbtos iki galo. Gražios kokybiškos etikėtės, aplikatorius plunksnelė, kuris švelnus ir patogus, tik reikia stengtis neperdozuoti.

Aš turiu dviejų spalvų maskuoklius (iš viso yra trys): geltoną ir violetinį, dar yra žalias. Kodėl sakau, kad priemonės mums neįprastos? Nes maskuoklių ne tik pakuotės spalvotos, spalvotos ir pačios priemonės. Violetinės, levandų spalvos maskuoklis skirtas geltonoms veido vietoms maskuoti, geltonos spalvos maskuoklis – mėlyniems paakiams. Maskuokliai labai pigmentuoti, bet gan tišti todėlužtenka poros taškelių. Jei iš karto neišskirstai – subėga į raukšleles. Geriausia užfiksuoti su balta pudra. Realiai aš labiau naudoju geltoną, man jis puikiai pasiteisina maskuojant paakius. Maskuokliai bekvapiai, lipnumo jausmo nepalieka.

Gamintojas žada, kad priemonės drėkina odą, ko nepastebėjau, bet ir nesausina tai tikrai :) Aš manau, kad šie maskuokliai patiks ne visoms, bet tik toms, kurios žino ko nori ir kam jie tinkami. Jei tikitės Catrice Camouflage alternatyvos, tai čia tikrai ne tai ko jums reikia. Maskuokliai inoringi, bet išmokus jais naudotis – rezultatas vertas dėmesio. Rekomenduoju išbandyti, jei ieškote tokio tikpo priemonės.

No comments:

Post a Comment