Dienos makiažas: į šventę!


Sveiki, mielieji. Savaitgalį buvau išvykusi, o ryt jau Helloween`as, su draugais rengiame stalo žaidimų vakarėlį, o kitą dieną važiuosime į į kapines. Kelias dienas manęs nebus eteryje, todėl noriu šiandien pasidalinti šeštadienio makiažu. 

Visos naudotos priemonės. Kai kas prigijo iš gautų Avon mark. naujienų: HD pudra ir skysti lūpų dažai.Akių makiažui pradėti tradiciškai naudojau Paese šešėlius.Tuomet naudojau vieną vienintelę Smashbox paletės spalvą, kurią ilgai ilgai sklaidžiau, bet vis tiek dar yra kur patobulėti. Į vidinį akies kamputį įvedžiau baltą spalvą iš Douglas akių šešėlių patelės.

Intensyviai dirbu su veido makiažu, man dar nesiseka gerai išklaidyti skaistalų, dar yra kur patobulėti. Išbandžiau GOSH skystus skaistalus, labai keisti, turi ne tik spalvą, bet ir švytėjimą, prie kurio mėginu priprasti. 

Makiažas gavosi itin ryškus, nes šešėlius užkėliau gan aukštai, paprastai taip nedarau. Būčiau dar vedusi pravedimą, ir prisiklijavusi dirbtines blakstienas. Bet važiavau susitikti su bendradarbiais ir žinau jų nuomonę apie dirbtines blakstienas, todėl teko sustoti :D :)

0 Komentarai