DOUGLAS MAKE UP My Glow Palette Švytėjimo suteikianti paletė*


Sveiki, mielieji. Kaip Jūsų ketvirtadienis? Mano praėjo neblogai, diena buvo labai darbinga. Mano visos mintys dabar sukasi apie parodą Klaipėdoje, į kurią važiuosiu kitą savaitgalį. Man visuomet didžiausias klausimas – ką apsirengti. O dabar man dar tokia stadija, kraunu viską į spintą ir suprantu, šūdinai rengiuosi :D :D Plius, po trijų savaičių darbo renginys, todėl irgi turiu sugalvoti kaip padoriai apsirengti. O juk žinome, kad vien suknelės dažnai neužtenka, prireikia batelių, švarkelio, rankinės... :D Ar ne? :) Bet pirmą reikia sugalvoti, ką rengtis į parodą...

Šiandien papasakosiu apie Douglas paletę, kurią išbandyti ir įvertinti turėjau pakankamai laiko. 
My Glow Palette

Švytėjimo suteikianti paletė

My Glow paletė paruošta jūsų odos švytėjimui. Penkias paletėje esančias šviesą atspindinčias spalvas galima naudoti, kaip skaistalus arba įdegiui paryškinti. Švelnios tekstūros spalvos suteiks profesionalų 3D, metalo efektą arba tiesiog suteiks jūsų odai švytėjimo.

5x2,07g

Kaina: 12,99 €

Šį rudenį užderėjo hailaiterių, tuo aš labai džiaugiuosi, nes tai mano mėgstama kosmetikos priemonė. Spindėti patinka visoms, todėl išbandyti naująją paletę buvo labai įdomu.

Paletės pakuotė plastikinė, su mini veidrodėliu. Tiesą sakant, nelabai įsivaizduoju, ar toks siauras veidrodėlis gali būti naudingas, bet jei reikia užmesti akį – jis tampa nepakeičiamu.

Paletėje yra šešios spalvos, man gražiausios: pirma, antra ir ketvirta iš kairės. Trečia irgi labai graži, bet būkime realistai, kam gali tikti rusvas gailaiteris? Nebent juodaodėms. Na, universali paletė nėra blogai, kitą vertus :D :) Pirmoji spalva šalčiausia, kitos dvi šiltesnės. Spalvos pingmentuotos, todėl aš mėgstų su šiais hailaiteriais dažyti ir akis. Tada ir pasitarnauja rusva spalva. Tačiau be akių šešėlio pagrindo neapseisite, juk čia ne šešėliai :)

Man patinka kreminė konsistencija, patinka labai, kad nėra atskirų didelių blizgučių, todėl vaizdas atrodo labai natūraliai. Konsistencija maloni, labai lengvai skirstosi, ant skruostikaulių išlieka visą dieną.

Rausvą spalvą naudoju mažiausiai, bet kitos trys skraustikauliams ir rusva akims yra naudojamos dažnai. Tiesiog puiku, kai galime nušauti du zuikius vienu metu – naudoti priemonę ir švitėjimui ir naturaliam akių makiažui, tiesa? Ir kaina labai draugiška, turint omenyje priemonės kokybę ir universalumą. Todėl tikrai rekomenduoju išbandyti!

0 Komentarai