Essence metal shcock 02 helmlock ir vibrant shock 04 twisted sister lūpų dažai*


Sveiki, mielieji. Taip, taip, realiai tai šiandien prisėdau rašyti blogo ir dėl to, kad papasakočiau kaip gi man sekėsi tam pabėgimo kambaryje :D O gi, žinokite, visai patiko, reikėjo rasti gralio taurę, užduotys buvo įdomios. Užstrigome tik pačiame gale, užtrukome 10 min ilgiau nei valandą. Žodžiu, tikrai įdomi pramoga, bet tų kambarių yra visokių, reikia atidžiai rinktis :) Po to keliavome valgyti indiško maisto, todėl dabar jaučiuosi kaip prikirtęs paršiukas. Ryt važiuosiu į Vilnių, todėl greičiausiai savaitgalį prie blogo nebeprisėsiu, nepykite :) Naujienų šiek tiek yra, bet parodysiu jas kitą savaitę :)
Šį kartą noriu papasakoti apie Essence metal schock ir vibrant shock lūpų dažus. Skiriasi jų tekstūros, helmlock tai violetinės spalvos lūpų dažai, suteikiantys metalinį efektą, o twisted sister – ryškios fuksijos spalvos, su veidrodiniu užbaigimu, kuris man labai patinka. Abu lūpų dažai išsilaiko tol , kol juos nuvalgai, bet po to lieka pigmentas, o jis išsilaiko labai ilgai.

Abu lūpų dažai nėra lipnūs, konsistencija maloni abiejų, nelipnūs. Labai labai pigmentuoti, aš to nesitikėjau. Man labiau patiko fuksijos spalvos, bet nustebino ir violetinio konsistencija, nors ir suteikia metalinį efektą, bet nebyra atskirais blizgučiais. Užbaigimas satininis. Aišku, kad kasdienai tokių dažų nesirinksime, bet juk artėja Helowynas :D Essence siūlo tris spalvas: tamsiai mėlyną, violetinę ir vėl gi fuksijos. Štai vibrant shock yra keturių spalvų: mėlynos, rausvos, pilkos ir fuksijos. 

Negaliu nepaminėti ir patogaus aplikatoriaus, net nereikia pieštuko norint apsibrėžti gražų kontūra, o tie pukučiai labai švelnūs ir minkšti :) Pati pakuotė irgi puiki, gerai užsisuka, niekas neperbėga. Lūpų dažai nesausina lūpų. Žinokite, man jie tikrai patinka, o turint omenyje, kad nekainuoja keturių eurų tai labai geras pasirinkimas. Tik gal spalvų truputį daugiau norėtųsi :) 

0 Komentarai