03/10/2017

GOSH CCC maskuojamoji priemonė 003 LIGHT*


Sveiki, mielieji. Pagaliau 21 valandos vakaro, aš namie, geriu prie kompiuterio arbatą ir galvoju apie ką pirmiau rašyti. Labai noriu pradėti pasakoti apie GOSH naujienas....
Tiesa, labai keista savo namuose matyti spintą. Ji dar ne iki galo surinkta, nes reikia surinkti ir išvežti lentyną, bet jau laukiu nesulaukiu to momento, kai pagaliau mūsų drabužiai turės vietą :) Bet, dabar jau tikrai apie kosmetiką.
 GOSH CCC maskuoklis buvo viena pirmųjų priemonių, kurias išbandžiau kai gavau testavimui. Todėl šiandien apie jį ir papasakosiu.
Priemonė, kurią privalai turėti, jeigu nori suformuoti kontūrus, padengti, nuslėpti smulkius odos netobulumus, suteikti spindesio ir paryškinti. Priemonė sukurta, kad Tavo išvaizda būtų nepriekaištinga. Maskuojamoji funkcija su aktyviosiomis valomosiomis dalelėmis ne tik vizualiai gerina odos išvaizdą, bet ir skatina jos atkūrimą. Priemonė padeda paslėpti smulkius odos netobulumus, sumažina išsiplėtusias poras, oda tampa švelni kaip šilkas. CCC – CONTOUR, COVER, CONCEAL – nuostabiai sušvelnina ir veido formos linijas.

Įsygyti galite Kosmadoje ir Kristianoje.Neslėpsiu, aš labai džiaugiuosi, kad GOSH kosmetika sugrįžo į mano kosmetinę ir į blogą. Man visuomet patiko šis daniškas ženklas, mat labai retai nusiviliu jų produktais. O dar geriau yra tai, kad jų kaina protinga.

Aš gavau vieną maskuoklį, bet parduotuvėje rasime dar dviejų rūšių pieštukus skirtus kontūravimui ir iššviesinimui. Maniškis yra skirtas maskavimui. Man labai patinka jog jis pieštuko tipo, išsisukantis. Konsistencija kreminė, bet nei per tiršta nei per skysta, pats tas.

Priemonė gerai maskuoja paakius, išsilaiko visą dieną. Man patinka, kad maskuoklis lengvai dengiasi ir gerai sklaidosi. Pakuotė labai kokybiška, gerai išsisuka, bet man keistoka, kad jis nesusisuka iki galo, ta prasme, manau turėtų susisukti iki cilindro ir likti tik viršūnėlė... Gal toks tik pas mane?
Kaip ten bebūtų, man tai netrukdo ir aš mielai naudoju šį maskuoklį.

Gamintojas žada odos regeneracija ir odos būklės gerinimą. Chm, chm, parašysiu atvirai, to aš iš maskuojamosios priemonės nesitikiu, o ir pastebėti bei įvertinti tą odos atsinaujinimą sudėtinga.

Bandau galvoti, bet nepavyksta sugalvoti, kodėl galėtų šis maskuoklis nepatikti, be to, šis produktas irgi patenka į nebrangių, bet gerų produktų kategoriją, todėl rekomenduoju išbandyti. Šiam kartui tiek, gero visiems vakaro!

No comments:

Post a Comment