GOSH "Liquid matte" skysti lūpų dažai 4 ml pink sorbet 002*


Sveiki, mielieji. Kaip praėjo diena? Vakar neparašiau blogo įrašo, nes... priguliau ir pajutau, kaip yra gera išsimiegoti ;) Aš dirbu nuo 9 iki 18, vakar grįžau apie 20, nes buvome apsipirkti. Nusipirkau priemonių, kurių jau reikėjo, po to iš karto jas nufotografavau, nes kai pradedi naudoti, dažnai būna šaukštai po pietų. O po to kažkaip prisnūdau prieš vakarienę ir baigėsi mano darbai :) Nepaisant visko, aš manau, kad viską galima suderinti, kuo daugiau susiplanuoji – tuo daugiau pasidarai. O man nėra nieko geriau nei rašyti blogą ir dalintis mintimis su Jumis. Tarp kito, jau nusižiūrėjau suknelę darbo renginiui, tik jos kaina verčia gerokai pamąstyti :D 
Skaidrių matinių atspalvių švelnios kreminės tekstūros ilgai išliekantys lūpų dažai. Lengvai ir tolygiai dengia lūpas. Nenubėga. Sudėtis papildyta veikliosiomis medžiagomis, kurios teikia lūpoms daugiau apimties.

Įsigyti galima Kristianoje ir Kosmadoje.

O šiandien atėjo eilė atsiliepimui apie GOSH skystus matinius lūpų dažus. Jūs net neįsivaizduojate, kaip aš norėjau išbandyti šią naujovę, mat įprasti matiniai lūpų dažai man padarė labai gerą įspūdį...

Testavimui gavau ryškiai rožinę spalvą, su tokiais atspalviais sunkoka, pabandžiau suderinti, bet prie maniškio makiažo ji kiek per ryški. Man labai patinka pakuotė: kaip ir visos GOSH pakuotės, kokybiško plastiko ir turi labai patogų ir švelnų aplikatorių. Aplikatorius yra su skirtingomis pusėmis, viena labiau nukirsta kampu nei kita, todėl labai patogu brėžti tikslų kontūrą.

Pati konsistencija man taip pat labai patinka, ji iš tiesų labai maloni, kreminė ir kaip šilkinė, kvapo ar lipnumo aš nejaučiu. Dažai išdžiūsta greitai, bet nepasakyčiau, kad užbaigimas visiškai matinis. Sakyčiau labiau satininis.

Nustebino tai, kaip ilgai dažai laikosi. Taip, nusitrina viršutinis sluoksnis ir lieka įsigėrusi pigmentacija, tačiau tas viršutinis sluoksnis nueina labai tolygiai. Ant kitų paviršių persiduoda todėl valgyti reikia atsargiai :)

Iš esmės, man patinka šie dažai, nes nustebino pigmentacija, laikymasis ir kas geriausia, jie nedžiovina lūpų. Bet tai visiškai ne mano spalva, man ji per ryški, dėl to teks kažkam perleisti. Tačiau jei ieškote malonios tekstūros ilgai išliekančių skystų lūpų dažų – GOSH puikus pasirinkimas.

0 Komentarai