GOSH My Favourite Mascara Ilginamasis blakstienų tušas*


Sveiki, mielieji. Kaip Jūsų ketvirtadienis? Aš džiaugiuosi grįžusi namo, šiandien tik grįžę pasidarėme sumuštinių ir susėdome žiūrėti Simsonų :D Tiesa, prieš tai buvo atėjęs kaimynas, atsiimti pamestų automobilio raktelių, bet kadangi duris atidarė mano vyras, šokoladas nuplaukė (aš būčiau pamirksėjs akim :D ). Bet apie tai papasakojau vyrui, todėl tikiuosi šokolado iš jo :D Ot naivuolė, ane? Sakot, nu nueik ir nusipirk, bet aš vat noriu didelio ir prabangaus, kokio Milka arba Geisha, kurio paprastai neperku. Kodėl? Nes juk reikia kažkada pasidaryti sau šventę :D 
Ryt laukia gan keista diena, ofisą uždarysime prieš pietus ir visi man gan keistai pramogausime. Eisime į pabėgimo kambarį. Kas ir kaip ir kada papasakosiu gal jau ryt. Jei iš jo ištrūksiu, savaime suprantama ;D Po to eisime valgyti indiško maisto. Tokia neįprasta diena dėl to, kad įmonės gimtadienis ir jį reikia paminėti :) O šeštadienį jau važiuosiu į Vilnių, vėl su kolegom, bet šį kartą ir su antromis pusėmis. Blemba, aš dar neturiu pėdkelnių, o mastau eiti su suknele, nes gavau vieną labai gražią iš mamos dovanų. Mielai dar ką nors Jums apie save papasakočiau, bet jau ir taip tuoj apžvalga virs dienoraščiu. Todėl laikas rišti ir pasakoti apie man tikrai patinkanti tušą iš GOSH.
Šis blakstienų tušas skirtas toms, kurios ieško natūralaus padažytų blakstienų efekto ir rezultato. Tušas puikiai atskiria, padengia ir paryškina kiekvieną blakstieną. Šepetėlis klasikinės formos, todel idialiai tinka visoms blakstienoms. Be dažiklių ir kvapniųjų medžiagų.
Sukurtas naudojantis naujausiomis technologijomis: išlieka keletą valandų, bet lengvai nuvalomas. Paimkite vatos padelį, sušlapinkite jį šiltu vandeniu (idialiausia vandens temperatūra 38 laipsniai) ir lengvais paspaudžamaisias judesiais valykite blakstienas.

Įsigyti galite Kristianoje ir Kosmadoje.
Rudens pradžioje aš gavau gerą krūvą GOSH priemonių testavimui. Tarp jų buvo ir šis tušas, ir negaliu nepaminėti, kad jo pakuotė man labai patinka, kaip ir akių šešėlių pagrindo, priemonės antakiams. Jos kokybiškos ir solidžios, net po ilgo laiko nenusitrynė užrašai.

Aš esu išbandžiusi kelis GOSH tušus ir visi jie man patiko. Jei jau bandau naują GOSH tušč tai žinau, blakstienos atrodys gražiai ir tušas duos tai, ką ir žadą gamintojas. Šį karta pažadėtos natūraliai gražiai padažytos blakstienos. Ar taip ir yra? Tušo konsistencija gan tiršta, bet jsi apgaubia kiekvieną blakstieną ir ją atskiria taip sukurdamas naturalių, bet padažytų blakstienų įspūdį. Čia ne tas variantas, kai tepi, tepi ir nieko nesimato, čia blakstienos tiesiog gražiai padažytos. Tušas išlieka tikrai ne kelias valandas, o iki pat darbo dienos pabaigos ir ilgiau!

Nenuteka, nenubėga, netrupa, o tinka jautrioms akims. O kas keisčiausia, kad nusiplauna su šiltu vandeniu. Žinau, kad skamba keistai, bet jis tikrai toks, Jei manęs paklausia, kokį tušą rekomenduočiau iš Drugstore produktų, sakau GOSH, nes tiksliai žinau, kad GOSH nenuvils. Tik reikia žinoti ką žadą tušo gamintojas ir nesitikėti, kad bus WOW efektas, jei tokio nepažadėjo pats gamintojas ;)

Man labai patinka tai, kad tušas nors ir be dažiklių ir kvapniųjų medžiagų laisvai atlaiko apsiašarojusias nuo ilgo juoko akis ir lieka savo vietoje. Nors jo šepetėlis gan didelis, o šereliai paskirstyti nevienodai, problemų su juo dažantis nekyla. Tikrai nesugalvoju, kas galėtų nepatikti naudojant šį tušą... Man jis tikrai labai patinka, , be to, dabar Kosmados internetinėje parduotuvėje jam nuolaida, gal tai puiki proga išbandyti naują tušą ir atrasti mėgiamiausią?

0 Komentarai